Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine

pleťová maska

80×
Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine pleťová maska
Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine pleťová maska
Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine pleťová maska
150 ml
141

Kód: NEU1856 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 4. 2019
Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine
150 ml | 141

Popis kosmetiky Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine

Pleťová maska do sprchy Neutrogena Visibly Clear® Pore & Shine vám zajistí krásnou a hladkou pleť již během 60 sekund.

Díky klinicky ověřenému složení maska účinně redukuje lesk a napomáhá odstranit nadbytečný kožní maz, aniž by pleť vysušovala. Maska působí ve spojení s horkou sprchou pouhou 1 minutu a výsledkem je bezchybně vypadající pleť.

Účinky:

  • čistí ucpané póry
  • redukuje lesk
  • odstraňuje přebytečný kožní maz

Jak aplikovat:
Aplikujte na navlhčenou pleť a nechte působit po dobu 60 sekund v horké sprše. Následně krouživými pohyby jemně smyjte. Používejte 2x týdně.

Vlastnosti

Podle problému pleti
póry a mastná pleť
Typ pleti
mastná, problematická
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.