Neutrogena Norwegian Formula® Visibly Renew tělové mléko

Neutrogena Norwegian Formula® Visibly Renew tělové mléko
Neutrogena Norwegian Formula® Visibly Renew tělové mléko
Doporučená maloobchodní cena
220

Ušetříte 19%
400 ml
178

Kód: NEU1775 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pondělí 18. 1. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Neutrogena Norwegian Formula® Visibly Renew
Vlastnosti

Popis:
Neutrogena Visibly Renew Elasti-boost inovativní denní tělové mléko poskytuje dlouhotrvající hydrataci a pomáhá obnovit elasticitu pokožky. Kombinuje intenzivní hydrataci norské receptury s aktivními minerály, které pomáhají růstu produkce kolagenu v pokožce. Nemastná a rychle se vstřebávající struktura zanechává jemný, voňavý a měkký pocit.

S mlékem Neutrogena Visibly Renew Elasti-boost je den po dni vaše kůže viditelně hladší, pružnější. 

Účinky:

  • poskytuje dlouhotrvající hydrataci
  • podporuje růst produkce kolageny v pokožce
  • dodává pokočce pružnost

Složení:

  • aktivní minerály – pomáhají navýšit produkci kolagenu  

Jak aplikovat:
Pro nejlepší výsledky aplikujte ráno a večer na celé tělo.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá

O značce Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.

Recenze Neutrogena Norwegian Formula® Visibly Renew