NeutrogenaCellular Boost omlazující noční krém

57×
Neutrogena Cellular Boost omlazující noční krém
Neutrogena Cellular Boost omlazující noční krém
50 ml
399

Skladem | Kód: NEU02848
1
Večerní doručení Brno
čtvrtek 2. 12. 2021
Osobní odběr
čtvrtek 2. 12. 2021

Pouhé 4 týdny stačí, aby vaše pleť viditelně omládla. Noční krém Neutrogena Cellular Boost během spánku účinně minimalizuje známky stárnutí, které se na pleti objevují v důsledku působení UV záření, nečistého ovzduší nebo stresu.

Omlazující krém Cellular Boost využívá kombinaci jedinečné technologie Hexinol™ spolu s vitaminem C. Díky nim podporuje kožní obnovu, navrací pleti přirozenou pevnost a pružnost a zanechává ji barevně sjednocenou, bez výskytu tmavých skvrn.

Vlastnosti:

  • již po 4 týdnech viditelně zmírňuje známky stárnutí
  • navrací pleti její přirozenou pevnost a pružnost
  • pomáhá sjednocovat barevný odstín pleti
  • přispívá k odstranění tmavých skvrn
  • podporuje obnovu kožních buněk
  • klinicky testováno

Složení:

  • technologie Hexinol™ – podporuje produkci kolagenu a elastinu, stimuluje obnovu pleti
  • vitamin C – přispívá ke sjednocení barevného odstínu pleti a odstranění tmavých skvrn

Jak aplikovat:
Každý večer nanášejte na důkladně vyčištěný obličej a krk.

Notino tip:
Pokud chcete dosáhnout co nejlepších omlazujících účinků, používejte v kombinaci s omlazujícím denním krémem Neutrogena Cellular Boost s SPF 20.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
vrásky a zralá pleť
Účinek
lifting, obnova hutnosti
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na noc
Aktivní látky
vitamin C

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.