NeutrogenaBright Boost rozjasňující peeling

22×
Neutrogena Bright Boost rozjasňující peeling
Neutrogena Bright Boost rozjasňující peeling
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
163

Ušetříte 12%
75 ml
142

Skladem | Kód: NEU03213
1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Pro čistou a zářivou pleť.

Oživte a rozjasněte unavenou a mdlou pleť. Rozjasňující peeling Neutrogena Bright Boost pomáhá zbavovat matnou pleť nečistot a propůjčuje jí viditelně zářivější a jemnější vzhled.

Patentované složení Neutrogena Accelerated Brightening Complex™ účinně bojuje proti mdlé unavené pleti s 3× větší silou oproti běžným peelingům. Pro viditelně zářivější a jemnější pleť.

Vlastnosti:

  • odstraňuje odumřelé kožní buňky z povrchu pleti
  • čistí pleť do hloubky
  • podporuje rychlejší obnovu buněk
  • viditelně rozjasňuje pleť
  • pomáhá redukovat výskyt pórů a tmavých skvrn
  • pro viditelně jasnější a hladší pleť

Složení:

  • Neoglukosamin® – napomáhá obnově a rozjasnění pleti
  • glykolové a mandlové AHA kyseliny – pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, zjemňují strukturu pleti a dodávají jí svěží vzhled
  • přírodní exfoliační částice – zajišťují účinné a jemné čištění
  • nekomedogenní

Jak aplikovat:
Vmasírujte přiměřené množství peelingu Bright Boost na navlhčený obličej, opláchněte a jemně osušte. Používejte 1–3× týdně.

Notino tip:
Pro rozjasnění mdlé pleti zařaďte do své pečující rutiny i rozjasňující sérum Neutrogena Bright Boost.

Důležitá upozornění:

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
Celý text

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
rozjasnění, exfoliace
Kdy používat
na den i noc
Aktivní látky
AHA kyseliny

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.