Natura Siberica For Men Onlykosmetická sada I.

Natura Siberica For Men Only kosmetická sada I.
Natura Siberica For Men Only kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: NTR2889 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: osvěžující sprchový gel Bílý medvěd 250 ml + super tonizující krém na obličej Síla vlka 50 ml + energizující šampon pro tělo i vlasy 2v1 Zuřivost tygra 250 ml

Dárek pro vás
Stačí nyní nakoupit cokoliv v hodnotě nad 1 200 Kč a v košíku si jako dárek můžete vybrat ponožky, peněženku nebo trendy tašku. Nezapomeňte, tato nabídka je limitovaná a platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Složení
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Napsali jsme o Natura Siberica For Men Only
Články

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.

Recenze Natura Siberica For Men Only