Natura Siberica Men

kosmetická sada I.

Natura Siberica Men kosmetická sada I.
Natura Siberica Men kosmetická sada I.
Natura Siberica Men kosmetická sada I.
Speciální sleva
579
Sleva 10%
kosmetická sada I.
519

Kód: NTR03061 | 1 ks skladem

Lehce pomačkaný obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: osvěžující sprchový gel Bílý medvěd 250 ml + super tonizující krém na obličej Síla vlka 50 ml + energizující šampon pro tělo i vlasy 2v1 Zuřivost tygra 250 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 20. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 20. 2. 2019
Natura Siberica Men
kosmetická sada I. | 519

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.