Natura Siberica Men

kosmetická sada I.

Natura Siberica Men kosmetická sada I.
Natura Siberica Men kosmetická sada I.
Natura Siberica Men kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: NTR2889 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: osvěžující sprchový gel Bílý medvěd 250 ml + super tonizující krém na obličej Síla vlka 50 ml + energizující šampon pro tělo i vlasy 2v1 Zuřivost tygra 250 ml

Natura Siberica Men
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica se specializuje na výrobu a prodej organické kosmetiky. Její bohatá nabídka zahrnuje kvalitních produkty určeny pro zákazníky všech věkových kategorií.

Všechny výrobky značky Natura Siberica jsou inspirovány divokou přírodou Sibiře a Dálného východu. V jejich složení naleznete například laskavec ocasatý, komonici bílou, sléz velkokvětý a další zajímavé byliny. Mnoho z nich Natura Siberica pěstuje na vlastní farmě v Rusku.

Natura Siberica klade důraz na výzkum a vývoj. Společnost průběžně organizuje dobrodružné expedice, jejichž hlavní náplní je hledání nových ingrediencí. Kromě toho spolupracuje s různými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti.

Kosmetika Natura Siberica je účinná, ekologická a v neposlední řadě finančně dostupná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že v průběhu let obdržela řadu prestižních ocenění a certifikátů. Značka Natura Siberica jistě zaujme všechny, kteří hledají kvalitní kosmetiku za příznivé ceny.