NarsAndy Warhol oční stíny

1×
Nars Andy Warhol oční stíny
Nars Andy Warhol oční stíny
odstín Self Portrait 3 12 g

Kód: NRS0731 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Nars Andy Warhol
Vlastnosti

Popis:
Oční stíny Nars Andy Warhol jsou zkrátka ohromující a zajistí vám uhrančivě výrazný pohled. Vysoká pigmentace zajišťuje, že se stíny skvěle nanáší a neopadávají. Díky jejich zábavné podobě, reprezentující umění Andyho Warhola, se navíc při líčení nikdy nebudete nudit!

Účinky:

  • 3 kombinovatelné barvy
  • dlouhotrvající výdrž
  • snadno se nanáší

Jak aplikovat:
Nanášejte stíny na oční víčka bříšky prstů, štětečkem nebo pěnovým aplikátorem.

Vlastnosti

Odstín
černý, modrý, zelený

O značce Nars

Značka Nars způsobila naprostou revoluci ve světě krásy a její inovativní kosmetické produkty s oblibou používají profesionální vizážisté po celém světě. Nars nabízí jedinečnou dekorativní kosmetiku a mimořádně kvalitní pečující kosmetiku pro dokonalou pleť. Jestliže chcete být krásná v souladu s aktuálními trendy, zvolte kosmetiku Nars!

Francouzskou inovativní kosmetickou značku Nars založil v roce 1994 Francois Nars, který začal svou kariéru jako make-up artista slavných hvězd. Na základě svých zkušeností s vizážistikou se proto rozhodnul založit svou vlastní kosmetickou firmu, o kterou začal být hned po uvedení velký zájem. Zejména dekorativní kosmetika Nars proslula svými netradičními názvy jednotlivých odstínů.

V současné době patří značka Nars mezi nejpopulárnější značky dekorativní a pleťové kosmetiky. S kosmetikou Nars velice snadno docílíte profesionálního vzhledu, aniž byste musela navštěvovat kosmetický salón.

Recenze Nars Andy Warhol1