Narciso Rodriguez Narcisoparfémovaná voda pro ženy

47×
Narciso Rodriguez Narciso parfémovaná voda pro ženy
Narciso Rodriguez Narciso parfémovaná voda pro ženy
Akce
2 740

Ušetříte 40%
90 ml
1 639

Kód: NAR0602 | Skladem
1
Dárek pro vás
Kosmetickou tašku s miniaturami energizujícího koncentrátu a masky na oči od Shiseido získáte nyní jako dárek k nákupu produktů Narciso Rodriguez, Elie Saab, Issey Miyake a Zadig & Voltaire nad 1199 kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Narciso Rodriguez Narciso
Složení

Poznejte nový způsob, jak dokonale zamotat mužům hlavu. Parfémovaná voda pro ženy Narciso Rodriguez Narciso k tomu byla přímo stvořena. Byla inspirována silou, kterou v sobě ukrývá svádění ženy. V kombinaci s moderní elegnací vznikla vůně, která opájí smysly.

  • je kombinaci síly, zranitelnosti, neskrývanosti a kultivovanosti
  • svůdná, opojná vůně pro elegantní ženu
  • jednoduchý design flakonu typický pro vůně Narciso Rodriguez

Složení vůně
Alchymie přitažlivosti, kterou tato vůně evokuje, otevírají veselé a jemné tóny bulharské růže a garédie, které se opírají o eleganci a klid cedrových akordů v základu vůně. O intenzivní smyslný dotek se v srdci vonné kmpozice postarají hřejivé tóny pižma.

Příběh vůně
Flakon vůně Narciso Rodriguez Narciso je zosobněním výtvarného umění a současně výřečnosti. Design vůně stojí na prostém tvaru kostky, v níž se nepřehlédnutelně propisují a propojují krása a logika, což jsou typické projevy návrháře  Narcisa Rodrigueze.

Na obalu vůně se setkává mat obdélníkového víčka, který kontrastuje se třpytem skleněné lahvičky a to vše je doplňuje černé logo. Z bílého podkladu výrazně vystupuje a vyjadřuje čistotu, jednoduchost a asertivitu.

Složení

Hlava
gardénie, bulharská růže
Srdce
pižmo
Základ
cedr, vetiver
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez je módní návrhář s kubánskými kořeny a jedinečným stylem ovlivněným třemi vlivy – americkým, evropským a latinsko-americkým.

Má svou vlastní specifickou vizi o nadčasové eleganci, ve které se klasika potkává s modernou. Tyto rysy, tvořící srdce jeho módních kolekcí, se odrážejí i ve všech jeho vůních.

První dámský parfém Narciso Rodriquez byl uveden na trh v roce 2003. Dnes si už pod značkou Narciso Rodriquez můžete vybírat z desítek prvotřídních vůní, na jejichž tvorbě se podílejí známí mistři parfémářského umění.

Recenze Narciso Rodriguez Narciso