Přejít na hlavní obsah

Notino odpovídá na vaše dotazy. Upřímně a otevřeně.

Zajímá vás, co se děje pod pokličkou Notina? Jak vypadá a funguje ten nejvoňavější byznys? Chcete nahlédnout za oponu a zjistit více o naší spolupráci s výrobci a dodavateli a jste zvědaví, jak je to vůbec s kvalitou produktů a evropským trhem s parfémy a kosmetikou? Pak jste na správné adrese. Máme pro vás odpovědi na všechny otázky, které vás mohou zajímat. Na rovinu.

Na rovinu: Vše, co vás zajímá ze zákulisí Notina

Spouštíme pro vás jedinečný projekt. Na rovinu. Mluvíme v něm o tom, co vás jako naše zákazníky zajímá. Upřímně a otevřeně. Přizvali jsme si k tomu zajímavé osobnosti ze světa parfémů a kosmetiky, kteří s námi zodpoví vaše otázky.

celý text skrýt text

Notino, těší nás. Pojďte nás poznat trochu blíž.

Notino očima našeho generálního ředitele Zbyňka Kociána. Česká firma, která dnes doručuje krásu do celé Evropy, má 2 000 zaměstnanců, potřeby zákazníků ve své DNA a dosahuje ročního obratu 15 miliard korun. Kam Notino směřuje? Na co se můžete do budoucna těšit? Jakými službami bouráme bariéry online nákupů? To a mnoho dalšího se dozvíte právě tady. Pojďte nás poznat blíže.

celý text skrýt text

Proč nakupovat na Notinu?

Ptáte se, proč byste měli nakupovat kosmetiku a parfémy právě na Notinu? Se společností L’Oréal pro vás vyvíjíme nejmodernější technologie a inovace, které zjednoduší a zpříjemní váš nákup – třeba virtuální zrcadlo, chatboty, vzorky vůní a mnoho dalšího. Tak vzhůru do toho, přejeme vám příjemné nakupování s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika.

celý text skrýt text

100% originální zboží

Vy se ptáte a my odpovídáme. Prodává Notino padělky? Kdo kontroluje kvalitu produktů? Proč jsou ceny na Notinu nižší než v jiných kamenných prodejnách? Jsou naše parfémy a kosmetika určeny k prodeji na českém trhu? A spolupracuje Notino přímo se světovými výrobci? Zajímáme se o to, co si myslíte. A můžeme vás ujistit, že na Notinu najdete jen originální parfémy a kosmetiku. Na vaše otázky odpovídá náš generální ředitel, Zbyněk Kocián. 

celý text skrýt text

Notino a značka Chanel

Zajímá vás, jak je možné, že Notino prodává Chanel? A také kde Notino tuto značku nakupuje? Tak přesně na to jsme se zeptali Zbyňka Kociána, generálního ředitele Notina.

celý text skrýt text

Naše partnerství s Coty

Jak si Coty (značky jako Calvin Klein, Burberry, Gucci, Hugo Boss, Chloé a další) hlídá kvalitu svých produktů prodávaných nejen na Notinu, ale všude po světě? Jaké podmínky musí splnit společnosti, které chtějí s jednou z největších kosmetických firem spolupracovat? Prošlo Notino tímto schválením? Pojďte se na to s námi podívat spolu s obchodním ředitelem Coty, Janem Birčákem.

celý text skrýt text

Notino: autorizovaný prodejce značky L'Oréal

Podle čeho poznáte, že je obchod autorizovaným prodejcem společnosti L’Oréal (v portfoliu značky jako Kérastase, Yves Saint Laurent, Lancôme, Valentino, Giorgio Armani a jiné)? A je Notino autorizovaný obchod? Sledujte další video s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika a dozvíte se to.

celý text skrýt text

Cesta Notino balíčku: Ze skladu až k vám

Zajímá vás, jak to vypadá v našem distribučním centru v Rajhradě? Co se děje s produkty, které k nám na sklad přijmeme, než se dostanou k vám? A věděli jste, že tam pro vás máme nachystané zboží v hodnotě 3,5 miliardy korun? Přijměte pozvání na exkluzivní prohlídku s Tomášem Hoferem, ředitelem logistiky Notina.

celý text skrýt text

Ta nejvyšší kvalita od Coty

Existuje něco jako dvojí kvalita parfémů a kosmetických produktů? Dodává se do kamenných prodejen jiný typ zboží než do těch internetových? Voní parfémy na Notinu jinak než ty z dalších obchodů? Na tyto otázky dostanete odpověď od obchodního ředitele Coty, Jana Birčáka, právě tady.

celý text skrýt text

Kvalita od L'Oréalu na stejné úrovni

Přemýšleli jste někde nad tím, jestli mají produkty zakoupené na Notinu stejnou kvalitu jako ty z kamenné prodejny? Produkují snad výrobci zboží dvojí kvality? Koupíte v západní Evropě kvalitnější zboží než ve východní? A procházejí produkty renovací složení? Právě o tom všem si povídáme s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika. Podívejte se na video a dozvíte se odpovědi.

celý text skrýt text

Jak zjistit stáří produktů od L'Oréalu?

Zajímá vás, kdy byl váš produkt vyroben? Jestli není kosmetika prošlá a je možné ji bezpečně používat? Jakým způsobem si můžete ověřit datum výroby u kosmetiky? A k čemu slouží výrobní kódy na produktech? Veronika Michlová z L’Oréal Česká republika odpovídá na vaše otázky.

celý text skrýt text

Jak poznáte stáří svého produktu od Coty?

Jak zjistíte datum expirace svého produktu a podle čeho poznáte, kdy bylo zboží vyrobeno? Dá se to zjistit podle kódů na obalech? A jak nakupovat, aby byla zaručena maximální čerstvost a trvanlivost parfému? Sledujte video s obchodním ředitelem Coty, Janem Birčákem, kde dostanete odpovědi na tyto otázky.

celý text skrýt text

Alergická reakce na produkty?

Ptáte se na to, jestli mohou kosmetické produkty způsobit alergickou reakci. A tak jsme se za vás zeptali našeho generálního ředitele Zbyňka Kociána. Je možné, že vám produkty z Notina nesednou? A pokud ano, jak v takovém případě postupovat? Podívejte se na video a dozvíte se více.

celý text skrýt text

Arabské nápisy na evropském trhu?

Všimli jste si, že některé produkty mají na obalech arabské nápisy. A zajímalo vás, proč se objevují u produktů určených pro evropský trh? Na toto téma jsme si popovídali ze Zbyňkem Kociánem, generálním ředitele Notina, který se vyjádří k tomu, jak je možné, že produkty z Notina mají arabské nápisy.

celý text skrýt text

Není to ono? Tak co s tím?

Koupili jste produkt, se kterým nejste tak úplně spokojení? Máte jakékoliv otázky ohledně kvality zakoupeného zboží? Jak to řešit a na koho se obrátit? Kdy kontaktovat prodejce a kdy zase výrobce? I na tyto otázky máme spolu s Veronikou Michlovou z L’Oréal Česká republika odpověď.

celý text skrýt text