Moroccanoil Curl

krém pro vlnité a trvalené vlasy

Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
Moroccanoil Curl krém pro vlnité a trvalené vlasy
250 ml
840

Kód: MCC1098 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Moroccanoil Curl
250 ml | 840

Popis kosmetiky Moroccanoil Curl

Popis:
Vlnité a kudrnaté vlasy mohou snadno ztratit svou přirozenou elasticitu. Příčinou je dehydratace, která je u tohoto typu vlasů velmi častá. Krém pro vlnité a kudrnaté vlasy Moroccanoil Curl přivede suché kudrnaté vlasy zpět k životu. Obsahuje pokročilou technologii, která nabízí intenzivní hydrataci a péči a napomáhá udržet tvar loken po celý den bez nežádoucího krepatění a postupného narovnávání. Dodá vlasům výjimečný pohyb a zároveň podpoří přírodní kudrliny. Nabízí optimální držení, větší objem, lesk a kontrolu. Krém Moroccanoil Curl poskytuje i ochranu proti vnější vlhkosti. Vaše vlasy budu krásně hladké s nádhernými kudrlinkami či loknami po celý den.

Účinky:

  • pomáhá udržet tvar loken
  • lokny jsou pružné a hladké
  • pečuje o vlasovou strukturu
  • zabraňuje krepatění a narovnávání vlasů
  • hydratuje
  • uhlazuje vlasový povrch

Složení:

  • arganový olej – dodává hydrataci, výživu a chrání vlasy před poškozením
  • proteiny - zlepší vlasovou strukturu a vrátí vlasům jejich zářivý, zdravý vzhled

Typ vlasů:
Přípravek je určen pro kudrnaté a vlnité vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste menší množství přípravku do šamponem umytých, kondicionérem ošetřených a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte a vytvarujte účes dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ vlasů
kudrnaté a vlnité vlasy
Účinek
podpora vln

O značce Moroccanoil

Kosmetika MOROCCANOIL | Příběh značky MOROCCANOIL se začal psát před několika lety, kdy Carmen Tal – pozdější spoluzakladatelka firmy – cestovala po Izraeli. Poté co její vlasy poškodilo neodborné barvení, navštívila jeden z místních salonů krásy. Tam podstoupila speciální olejovou kúru, která se ukázala být překvapivě účinná. Ihned se proto začala zajímat o to, jaký přípravek kadeřník použil.
Z téměř zázračné substance se vyklubal takzvaný Argania Spinosa kernel oil (známý rovněž jako „marocké zlato“), který nyní tvoří základní ingredienci všech výrobků MOROCCANOIL. Tento mimořádně cenný olej se získává z plodů argánie trnité a obsahuje obrovské množství vitamínu E. Kromě kosmetického průmyslu (péče o pokožku, vlasy či nehty) našel své uplatnění například také ve farmacii – má protizánětlivé účinky a přispívá k hojení různých ekzémů, vyrážek atp. Stojí za zmínku, že argánie se vyskytuje výhradně v jihozápadním Maroku, což z ní dělá jednu z nejvzácnějších dřevin světa.
Další zajímavostí je, že MOROCCANOIL začínala s pouhým jediným produktem - Moroccanoil Treatment. Ten se rychle stal synonymem pro nádherně lesklé a sametově hladké kadeře. Dnes už je její nabídka mnohem širší a to „své“ si v ní najdou zástupci všech věkových kategorií.
Dodejme, že přestože kosmetika MOROCCANOIL není na trhu příliš dlouho, díky svým nesporným kvalitám si již stačila získat velkou oblibu – a to i u hvězd filmového a hudebního nebe. Ze známých jmen na ni nedá dopustit Salma Hayek, Katy Perry, Renée Zellweger, Taylor Swift a řada dalších celebrit.
Značka MOROCCANOIL jistě zaujme všechny jedince, kteří mají suché či poškozené vlasy, chtějí vyzkoušet blahodárné účinky proslulého arganového oleje, touží po stejně lesklých a hebkých kadeřích, jaké nosí světové topmodelky, preferují přípravky, které se rychle a beze zbytku vstřebávají.