Přejít na hlavní obsah
Montale Oudmazing parfémovaná voda unisex
Montale Oudmazing parfémovaná voda unisex
Montale Oudmazing parfémovaná voda unisex
Hlava
pomeranč, bergamot, agarové dřevo, hruška, fík
Srdce
jasmín, pačuli, kosatec
Základ
vanilka, kůže, bílé pižmo, hrozny
Druh vůněkvětinová, dřevitá

Když se spojí nejkvalitnější oud z Malajsie, šťavnatý pomeranč a bergamot se sladkou hruškou a lahodným fíkem, nemůže vzniknout nic jiného, než dokonalý zážitek pro vaše smysly. Důkazem je parfémovaná voda unisex Montale Oudmazing, která se díky své vonné kompozici dokonale hodí jak pro ženy, tak pro muže.

  • dřevito-květinová vůně s pižmem a vanilkou
  • unisex vůně – ideální pro muže i ženy
  • v lehkém hliníkovém flakonu

Složení vůně
V úvodu do vonné kompozice na vaše smysly čeká sladký fík, citrusové tóny bergamotu, šťavnatý pomeranč, agarové dřevo a lahodná hruška. Poté se v srdci vůně rozvoní podmanivý jasmín, kosatec a pačuli. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení gurmánské vanilky, hroznů, bílého pižma a kůže.

Příběh vůně
Unisex vůně Montale Oudmazing spatřila světlo světa v roce 2016. Za její vonnou kompozicí, která se skvěle hodí pro muže i ženy, stojí sám slavný Pierre Montale. Jak už je pro luxusní značku Montale typické, vůně se ukrývá v lehkém hliníkovém flakonu, jehož originální design je zkrátka nepřehlédnutelný.

MontaleOudmazing parfémovaná voda unisex

4×
100 ml
1 920

Skladem | 1 920,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: MNT2187
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes