Montale Aoud Safran parfémovaná voda unisex

1×
Montale Aoud Safran parfémovaná voda unisex
Montale Aoud Safran parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1494 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Montale Aoud Safran
Složení

Agarové dřevo a šafrán, používané tradičně při náboženských rituálech, dávají této vůni téměř spirituální hloubku. Parfémovaná voda Montale Aoud Safran je díky tomu nekonvenční a tajemně svůdná. Bude se líbit všem, kdo mají rádi intenzivní a sebevědomé parfémy.

  • kořeněná a dřevitá, orientální vůně
  • odvážná vůně pro ženy i muže
  • silná vůně ideální do chladných dní  

Složení vůně
Vzácné agarové dřevo stejně jako šafrán se tradičně používá v asijských chrámech k obětování bohům. Ve vůni Montale Aoud Safran se tato hypnotická dvojice mísí s arabskou růží a vytváří opojnou vonnou kompozici, která nenechá nikoho bez povšimnutí. Kořeněné tóny nadlehčují temné agarové dřevo a růže zmírňuje jeho nespoutanou živočišnou povahu.

Složení

Složení
agarové dřevo, růže, šafrán
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Montale

Montale, francouzské niche parfémy, jsou specifické zejména svou láskou k vůním z Orientu a Arábie a k jejich kouzelné historii. V každém flakonu se snoubí mysteriózní atmosféra Východu s vášní tvůrce a zakladatele značky Pierra Montale. Všechny vůně této originální značky jsou doslova elixírem štěstí.

Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, pro mnohé záhadný návrhář parfémů, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit originální vůně.

Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality, zejména vzácná dřeva. Setkat se v nich tak často můžeme také s orlím dřevem, známým jako oud. Často je označováno také jako „tekuté zlato“.

Recenze Montale Aoud Safran1