Montale Aoud Lime

parfémovaná voda unisex 100 ml

Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
q27GusNWtUQ
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
Montale Aoud Lime parfémovaná voda unisex 100 ml
q27GusNWtUQ
100 ml
1 670

Kód: MNT1466 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Montale Aoud Lime
100 ml | 1 670

Popis parfému Montale Aoud Lime

Montale Aoud Lime je dřevitě květinovo kořenitá vůně pro ženy a muže s výraznými akordy vzácného dřeva oud a růže. Patří do první francouzské řady parfémů věnované vzácnému dřevu oud, surovině s pryskyřičnatým aroma. Řady, kterou světu představila značka Montale, specifická zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii. Stejně jako všem vůním značky Montale i parfémované vodě Aoud Lime vtiskl obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originální tvářnost evokující zázračný elixír či vzácnou kouzelnou mast.

Ústřední vonná kompozice parfému Aoud Lime, dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh. Je tp úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience je někdy také označovaná jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“.

Elegantní a exotická parfémovaná voda Aoud Lime nabízí úchvatnou interpretaci populárního spojení agarového dřeva a královny květin, růže. Pojí se spolu v bohaté a mocné harmonii. Tento nesmírně zdařilý parfém ale nabízí mnohem více. Smyslnost a vznešenost nesmírně vzácného dřeva oud z pákistánských hor ve vonné kompozici Montale Aoud Lime osvěžují a současně změkčují akordy indických růží a italského kosatce. Hřejivý závěr v sobě spojuje santalové dřevo a pačuli s pikantním dotekem šafránu. Celkové aroma je dech beroucí, úžas vzbuzující a až neuvěřitelně smyslné.

Aoud Lime je úchvatnou parfémovanou vodou plnou elegance a exotičnosti, dokonale vhodnou pro muže i ženy. Jako by zakladatel značky Montale a tvůrce všech parfémů v jejím portfoliu získal během svého působení v Saudské Arábii tajemné schopnosti orientálního kouzelníka, Pierre Montale stvořit parfém, který rozehrává to nejlepší ze dřeva oud v naprosto úchvatné a mistrně vyvážené kompozici.

Stejně jako všechna vonná díla Pierra Montale i parfém Aoud Lime je vytvořen z přírodních materiálů té nejvyšší kvality ve vysokých koncentracích, které zajišťují dlouhou trvalost vůní. Díky své hřejivé stránce se Aoud Lime hodí zejména pro chladnější měsíce, na den i večer. Navždy si získá ženy a muže, kteří mají rádi typicky orientální kombinaci vůní dřeva oud a růže v originálním pojetí. Vyzkoušet Aoud Lime by měli také všichni, kdo oceňují skutečnou kvalitu a rádi na sebe nechají dýchnout kouzlo historie Orientu.

Kromě úchvatných vůní s mistrovsky vyladěnými vonnými kompozicemi zaujmou všechny parfémy značky Montale také svým originálním balením. Designová stránka nadchne přímočarou čistou elegancí, v případě Aoud Lime podtrženou lesklou sytou tmavou barvou, a unikátnost flakonům dodává také praktická volba materiálu. Pierre Montale originálně zvolil hliník, který zajišťuje parfémům dokonalou ochranu.

Montale Aoud Lime – smyslnost a vznešenost dřeva oud v elegantní, exotické a naprosto geniální kompozici.

Složení

Složení
agarové dřevo, ambra, kosatec, pačuli, růže, santalové dřevo, šafrán
Druh vůně
dřevitá, kořenitá

O značce Montale

Montale, francouzská značka parfémů, je specifická zejména láskou k vůním z Orientu. Značku Montale založil v Paříži roku 2003 Pierre Montale, který nejprve strávil nějakou dobu v Saudské Arábii, kde vytvářel parfémy pro šlechtu, krále a královny. Po svém návratu do Paříže začal tvořit pro západní trh originální parfémy inspirované svými zkušenostmi z Východu. Pro svá vonná díla volí vždy přírodní materiály té nejvyšší kvality.

Pro své dámské, pánské a unisex parfémy používá Pierre Montale jako hlavní komponenty typicky arabské esence, zejména vzácná dřeva. Naleznete v nich cedr, santalové dřevo či orlí dřevo.

Portfolio parfémů Montale je rozsáhlé (na svém kontě má Pierre již kolem stovky vůní) a velmi komplexní. Od temných, emocemi nabitých koktejlů, přes sladké vůně a parfémy žánru aroma kůže, až po optimistické životem překypující kreace.

Vyberte si z parfémů Montale svůj elixír lásky či zázračnou štěstí přinášející mast a nechte na sebe dýchnout kouzlo historie Orientu.