Montblanc Legendtoaletní voda pro muže

24×
Montblanc Legend toaletní voda pro muže
Montblanc Legend toaletní voda pro muže
200 ml
1 250

Kód: MBL0667 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 24. 11. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 24. 11. 2020

Popis parfému Montblanc Legend
Složení

Montblanc Legend – jméno, které prozrazuje vše. Pánská toaletní voda Montblanc Legend je tím pravým pro sebevědomého, nepříliš komunikativního, lehce zdrženlivého muže. Nemusí ani promluvit, a přesto z něj cítíte odhodlání, jeho autentičnost i lásku k vášni a veškerému potěšení.

  • neokázalá fougère vůně
  • vyjadřuje sílu i jemnost, přímost a tajemství
  • pro sebejistého, odvážného muže, který se řídí svými pocity
  • víčko flakonu je inspirováno plnicím perem Montblanc

Složení vůně
Kompozice je poměrně výrazná, a přitom nepůsobí okázale. Úvod patří aromatickým, jasně rozpoznatelným tónům levandule, které doplňuje svěží bergamot a další citrusy. Srdce intenzině rozvibruje evernyl, molekula připomínající dubový mech. Rozvíjí své hřejivě smyslné, hluboké akordy a prolíná se s růží, jasmínem či bílým cedrem. V základu pak nechybí nasládlé tóny kumarinu typické pro fougère parfémy, které vůně Montblanc Legend získává díky tonka bobům. V kombinaci s dotekem santalového dřeva vás čeká nepřekonatelný čichový zážitek.

Příběh vůně
Nadčasový design flakonu s charakteristickými rysy značky Montblanc zachycuje podstatu mužnosti. Má masivní, lehce zaoblený tvar a na dotek je smyslně hladký, stejně jako ikonický psací stroj Meisterstück. Elegantní kovové víčko se třemi kroužky a proplétaným vzorem pak odkazuje k legendárnímu plnicímu peru Montblanc Meisterstück 149.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, levandule, citrusy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, extrakt z bílého cedru, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, santalové dřevo, Evernyl
Druh vůně
aromatická

O značce Montblanc

p>Montblanc byla založena už v roce 1906 v Hamburku v Německu jako společnost vyrábějící luxusní pera. Značku Montblanc založila trojice mužů - Voss, Nehemias a Eberstein, kteří dali vzniknout jedné z nejluxusnějších a nejexkluzivnějších značek vůbec.
Dlouhá léta se značka Montblanc zaměřovala pouze na vysoce kvalitní psací potřeby a doplňky, ale postupem času nabalovala i další produkty, mezi nimi samozřejmě i velmi originální parfémy. Dnes je velmi aktivní charitativně, kdy bojuje zejména proti negramotnosti a nerovnému přístupu ke vzdělání, a provozuje 66 obchodů po celém světě od domovského Hamburku přes Bombaj až po Brisbane.

Recenze Montblanc Legend24