Mexx Ice Touch Man Ice Touch Man (2014)deodorant s rozprašovačem pro muže

Mexx Ice Touch Man Ice Touch Man (2014) deodorant s rozprašovačem pro muže
Mexx Ice Touch Man Ice Touch Man (2014) deodorant s rozprašovačem pro muže
75 ml

Kód: MEX0188 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Mexx Ice Touch Man Ice Touch Man (2014)

Deodorant s rozprašovačem pro muže Mexx Ice Touch Man 2014 výborně doplňuje toaletní vodu stejné řady. Je jedinečný, ochraňuje před potem a nezanechává fleky na oblečení. Snadno se nanáší a nedráždí pokožku. Je jako příjemný chladivý dotek. Osvěžující vůně v sobě ukrývá kouzlo radosti a dobrodružství. Navozuje hravou atmosféru a dobrou náladu.

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Ice Touch Man Ice Touch Man (2014)