Přejít na hlavní obsah
Memo Sintra parfémovaná voda unisex
Memo Sintra parfémovaná voda unisex
Memo Sintra parfémovaná voda unisex
Hlava
neroli, petitgrain, červené ovoce, bergamot
Srdce
mléko, pomerančový květ, pryskyřice, jasmín, skořice, růže
Základ
marshmallow, madagaskarská vanilka, karamel, pižmo, cedr
Druh vůněkvětinová

Myšlenková paměť může leckdy klamat, ale naše čichová paměť je dlouhá a neomylná. Parfémovaná voda unisex Memo Sintra ve vás probudí vzpomínky na dětství a jemné tóny marshmallow vám vyvolají úsměv na tváři. Naučte se znovu pohlédnout na svět dětskýma očima díky této květinové a ovocné vůni.

  • lahodná květinoovocná vůně s tóny marshmallow a dalších sladkostí
  • pro všechny, kteří chtějí naslouchat svému vnitřnímu dětskému hlasu
  • vůně parfuméra Philippa Paparelly-Paris

Složení vůně
Úvodní nahořklou, citrusovou explozi neroli, pomerančového oleje (petitgrain) a bergamotu vyvažuje sladké červené ovoce. Srdce vůně připomíná kuchyni, ve které se zrovna dopeklo cukroví. Hřejivě sladké tóny skořice a lahodného mléka se proplétají s medovou svěžestí pomerančového květu, podbarvuje je květinové aroma jasmínu a růže a vše okořeňuje pikantní pryskyřice.

Vůně graduje cukrově sladkými akcenty marshmallow a karamelu, které prohřívá madagaskarská vanilka. Vonnou kompozici dotváří dřevitý cedr a pižmo.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Memo Sintra je sladká, jemná a útulná jako vzpomínky na dětství, ve kterých se skrývají skutečná i imaginární dobrodružství. Pomerančový květ vás přenese do deštného pralesa. Vanilka zase na zahradní nádvoří před kouzelný palác, kde šeptají fontány s živou vodou. Na stole už čeká talíř s cukrovinkami, které hrají všemi barvami duhy. Dětský ráj.

MemoSintra parfémovaná voda unisex

75 ml
5 342

Skladem | 7 122,67 / 100 ml, vč. DPH | Kód: MEM00874
1
Expresní doručení po Brně
pondělí 27. 5. 2024
Osobní odběr
pondělí 27. 5. 2024