Memo Irish Leather parfémovaná voda unisex

1×
Memo Irish Leather parfémovaná voda unisex
Memo Irish Leather parfémovaná voda unisex
75 ml
5 790

Kód: MEM0710 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Memo Irish Leather
Složení

Irish Leather je aromatická svěže kořenitá vůně pro muže a ženy s výrazným akordem kůže. Patří do kolekce Cuirs Nomades z dílny francouzské nikové (niche) značky MEMO, založené roku 2007 knižní vydavatelkou Clarou Molloy. Parfémy Memo jsou inspirované vzácnými vzpomínkami, které Clara nasbírala na svých četných cestách po celém světě. Pro všechny platí motto značky: „Vůně je suvenýr. ’Memo’ je její pamětí.“  Parfémovaná voda Irish Leather není výjimkou, čerpá inspiraci z kouzelné vzpomínky na mrazivá irská rána.

Vůni Memo Irish Leather vytvořila renomovaná návrhářka parfémů Alienor Massenet a dokonale jí ztělesnila atmosféru mrazivě chladného rána, kdy paprsky slunce jen sotva pronikají těžkými šedými oblaky, vzduch je ostrý a suchý a severní vítr bičuje trávu a proniká pod šaty. Jak se kompozice rozvíjí, vonné asociace pokračují vykreslením obrazu stáje, do které vstupujeme, a uvolníme tak závan kůže a dřeva. Typická letitá vůně stáje se mísí s mrazivým ranním vzduchem a jako bychom přímo slyšeli lehké zaržání koně, který cítí svobodu. 

Úchvatná vonná kompozice Memo Irish Leather spojuje akordy jalovcových bobulí, jantaru, kůže, zeleného maté absolut a fazole tonka, a vytváří tak celkové aroma s aromatickými, svěže kořenitými, kožovitými a zelenými stránkami. Parfémovaná voda Irish Leather se hodí na denní i večerní nošení po celý rok a zamilují si ji zejména muži a ženy, kteří mají rádi vůni kůže, obzvláště v parfémech s originální kompozicí. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a má rád, když za vůní, kterou nosí, stojí poutavá inspirace.

Všechny parfémy značky Memo kromě své vysoké kvality a nezapomenutelnosti vůní zaujmou také balením. Irish Leather není výjimkou. Originální nezaměnitelný flakon s motivem koní v atraktivní barevné kombinaci tmavožluté a tmavohnědé barvy doplňuje vysoce elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte parfém od značky, která čerpá inspiraci ze vzácných cestovatelských vzpomínek, a zamilujte se do vysoce zdařilé interpretace vůně kůže.

Memo Irish Leather – vůně kůže ve vzpomínce na stáj v mrazivém irském ránu.

Složení

Složení
kůže, jalovcové bobule, ambra, tonka fazole, máta
Druh vůně
kožená

Recenze Memo Irish Leather1