MEDICPROGRESS

Kosmetika MedicProgress je značkou pro unikátní přípravky s prokazatelnými zdravotními účinky. Pokud vám záleží na ověřené kvalitě a rádi využíváte kosmetické produkty s přidanou hodnotou, pak vás určitě bude zajímat jak konopná, tak panthenolová řada výrobků kosmetiky MedicProgress. Netestováno na zvířatech, s využitím alternativních metod, s důrazem na bio kompatibilitu a soustředěno na dokonalý komfort a dobrý pocit uživatelů – přesně taková je česká značka MedicProgress.

Relativně mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost vsadila na úzkou spolupráci s vědci a lékaři. Přísně se zde dbá na dodržování  mezinárodně certifikovaných výrobních postupů. Prioritou je rozvoj funkčních vlastností výrobků, uživatelský komfort a jednoduchost aplikace. V centru zájmu kosmetiky MedicProgress je vaše pohodlí, uvolnění, relaxace a kvalitní péče.

Kosmetika MedicProgress je vysoce funkční a kvalitní možností, jak pečovat o tělo. S maximálním uživatelským komfortem se postará o vaše pohodlí a dobrý pocit. Přesvědčte se na vlastní kůži, že produkty MedicProgress jsou prostě dobré.

celý text skrýt text

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014