MEDIBLANCExtra Strong extra silná ústní voda

4×
MEDIBLANC Extra Strong extra silná ústní voda
MEDIBLANC Extra Strong extra silná ústní voda
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
225

Ušetříte 9%
500 ml
203

Skladem | Kód: MEB03289
1
U Vás kurýrem DPD
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
čtvrtek 2. 12. 2021

O tom, jak silná a účinná dokáže být příroda, vás přesvědčí extra silná ústní voda MEDIBLANC Extra Strong. Pro všechny, kdo dává přednost intenzivnímu pocitu v ústech po každém čištění, je určena právě tato ústní voda, která obsahuje alkohol a je velmi bohatá na přírodní ingredience.

Ústní voda MEDIBLANC Extra Strong bude dokonalou tečkou vaší pravidelné ústní hygieny, a to díky svým zklidňujícím, antioxidačním a antimikrobiálním účinkům. Současně vám pomůže obnovit přirozenou bělost vašich zubů a váš dech získá nepřekonatelnou svěžest.

Klíčové benefity ústní vody MEDIBLANC Extra Strong:

 • ideálně doplní každodenní čištění zubů
 • účinky z 8 druhů bylin komplexně pečují o dutinu ústní
 • chrání před vznikem zubního kazu
 • má bělicí účinky a současně je šetrná k citlivým zubům
 • vhodná pro ty, kdo preferují silnější ústní vodu
 • s obsahem alkoholu
 • zanechává svěží dech

Aktivní látky:

 • xylitol – látka, která je běžnou součástí žvýkaček, neboť prokazatelně působí jako prevence zubního plaku; příznivě působí na pH v ústech i ústní mikroflóru, čímž redukuje zubní plak i riziko jeho vzniku; pomáhá zvyšovat tok slin
 • 8 bylin (heřmánek pravý, pupečník asijský, rozmarýn lékařský,
 • lékořice lysá, křídlatka japonská, šišák, šalvěj lékařská, čajovník čínský) – mají antioxidační, antimikrobiální a zklidňující účinky na celou ústní dutinu, působí proti zubnímu plaku
 • 0,06 % chlorhexidin diglukonát – ve spojení s xylitolem znásobuje své antimikrobiální účinky a vede ke snížení míry usazování zubního plaku, potvrzeno odbornými studiemi
 • 22 % alkoholu

Jak používat:
Ústní vodu používejte vždy po čištění zubů. Přiměřenou dávkou vyplachujte ústa po dobu 30 sekund a poté vyplivněte. Určeno pro osoby starší 6 let.

Tip dentisty:
Ústní vodu MEDIBLANC Extra Strong kombinujte nejlépe se zubní pastou MEDIBLANC Whitening Herbal, abyste podpořili jejich účinky a poskytli svým zubům a dásním maximální péči.

Kompletní složení:

AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, XYLITOL, PROPANEDIOL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, POLYGONUM CUSPIDATUM ROOT EXTRACT, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS EXTRACT, AROMA, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CI 42051. Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Profesionální péče v oblasti dentální hygieny, revoluční složení a skvělé výsledky – MEDIBLANC vám vždy zaručí pocit dokonale čistých zubů a spolehlivou ochranu celé ústní dutiny.

Inovované receptury zubních past MEDIBLANC byly vyvinuty pro všechny typy zubních kartáčků a všechny věkové skupiny. Neobsahují přidaný peroxid ani fluor, mají sníženou pěnivost a nízkou abrazivitou. Výjimečné je vysoké zastoupení 100% přírodního minerálu hydroxyapatitu. Ten přirozeně tvoří 97 % zubní skloviny a až 70 % zuboviny. Jako součást zubní pasty tak významně zrychluje proces přirozené remineralizace zubů a na rozdíl od fluoru zaceluje i hlubší trhliny až do dentinu. Váže na sebe proteiny bakterií zubního plaku, a tím usnadňuje jeho uvolnění ze zubní skloviny.

Dlouhodobé a správné používání zubních past MEDIBLANC přispívá také ke snížení citlivosti zubů i k obnově původní bílé barvy skloviny. Dopřejte si i vy pocit dokonale čistých zubů každý den.