Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit

paleta očních stínů

Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit paleta očních stínů
Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit paleta očních stínů
Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit paleta očních stínů
odstín 10 Alluring Nude
231

Kód: MXF02074 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Max Factor alespoň za 240 Kč a jako dárek dostanete stylovou kosmetickou taštičku v černozlaté barvě.
Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit
odstín 10 Alluring Nude | 231

Popis kosmetiky Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit

Paletka očních stínů Max Factor Smokey Eye Matte Drama Kit kombinuje čtyři trendy matné odstíny ideální pro kouřové líčení očí.

Vlastnosti:

  • obsahuje čtyři matné odstíny
  • tóny jsou ideální pro kouřové líčení
  • jemná textura přilne k víčku a snadno se vrství
  • jsou vhodné pro denní i večerní líčení
  • přiložený aplíkátor usnadní precizní aplikaci

Jak aplikovat:
Naneste pomocí aplikátoru na oční víčka.

Pro dosažení kouřového efektu líčení postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka po nejtmavší ve vnějším koutku oka.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.