Max Factor Real Brow Fiber Penciltužka na obočí

Max Factor Real Brow Fiber Pencil tužka na obočí
Max Factor Real Brow Fiber Pencil tužka na obočí
Doprava zdarma
Výprodej
odstín 000 Blonde
150

Kód: MXF02316 | Skladem
1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Večerní doručení Praha
středa 23. 9. 2020
Osobní odběr
středa 23. 9. 2020

Popis produktu Max Factor Real Brow Fiber Pencil

Obočí dokáže podtrhnout krásu vaší tváře, rámuje obličej a dodává pohledu intenzitu. Dejte si na jeho úpravě záležet a vaše líčení bude o stupeň krásnější. Tužka na obočí Max Factor Real Brow Fiber Pencil dokonale vykreslí linie obočí a perfekně vyplňuje mezery mezi jednotlivými chloupky. Krátkými tahy hrotem tužky dosáhnete přirozeného vzhledu.

Vlastnosti:

  • zvýrazní linie obočí a podtrhne jeho přirozenou krásu
  • pomáhá vyplnit mezery mezi jednotlivými chloupky
  • dodá obočí přirozený objem i tvar
  • přirozené tóny

Jak používat:
Pomocí vysouvací tužky definujte tvar vašeho obočí a krátkými tahy jej vyplňte.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Real Brow Fiber Pencil