Max Factor Real Brow Fiber Pencil tužka na obočí

1×
Max Factor Real Brow Fiber Pencil tužka na obočí
Max Factor Real Brow Fiber Pencil tužka na obočí
odstín 000 Blonde 1.83 g
120

Kód: MXF02316 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Max Factor Real Brow Fiber Pencil
Vlastnosti

Obočí dokáže podtrhnout krásu vaší tváře, rámuje obličej a dodává pohledu intenzitu. Dejte si na jeho úpravě záležet a vaše líčení bude o stupeň krásnější. Tužka na obočí Max Factor Real Brow Fiber Pencil dokonale vykreslí linie obočí a perfekně vyplňuje mezery mezi jednotlivými chloupky. Krátkými tahy hrotem tužky dosáhnete přirozeného vzhledu.

Vlastnosti:

  • zvýrazní linie obočí a podtrhne jeho přirozenou krásu
  • pomáhá vyplnit mezery mezi jednotlivými chloupky
  • dodá obočí přirozený objem i tvar
  • přirozené tóny

Jak používat:
Pomocí vysouvací tužky definujte tvar vašeho obočí a krátkými tahy jej vyplňte.

Vlastnosti

Barva
blond

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Real Brow Fiber Pencil1