Max Factor Radiant Lift

rozjasňující korektor

Max Factor Radiant Lift rozjasňující korektor
Max Factor Radiant Lift rozjasňující korektor
odstín 01 Fair 7 ml
120

Kód: MXF02231 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Max Factor Radiant Lift
odstín 01 Fair 7 ml | 120

Popis produktu Max Factor Radiant Lift

Rozjasňující korektor Max Factor Radiant Lift potlačuje známky únavy pleti a zanechává ji dokonale prozářenou a na pohled svěží.

Vlastnosti:

  • projasňuje a lehce vyživuje oční okolí
  • dodává pleti odpočatý vzhled
  • měkký aplikátor zajišťuje šetrné použití

Složení:

  • vitamin C a E – zbavují pleť příznaků únavy

Jak aplikovat:
Korektor naneste pod oči pomocí aplikátoru. Poté ho do pleti zapracujte aplikační houbičkou či vklepáním konečky prstů.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.