Max Factor Miracle Prepbáze pod oční stíny

2×
Max Factor Miracle Prep báze pod oční stíny
Max Factor Miracle Prep báze pod oční stíny
Doprava zdarma
6 ml
149

Kód: MXF02216 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
úterý 7. 4. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Miracle Prep

Báze pod oční stíny Max Factor Miracle Prep připravuje povrch očního víčka na líčení, které je díky ní mnohem výraznější a déle vydrží.

Vlastnosti:

  • zajišťuje dlouhotrvající intenzitu líčení
  • vyhlazuje povrch očního víčka
  • zamezuje drolení a rozmazávání stínů
  • zvyšuje přilnavost očních stínů

Jak aplikovat:
Bázi naneste pomocí aplikátoru na oční víčka a rovnoměrně rozetřete. Poté aplikujte oční stíny standardním způsobem.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Miracle Prep

tracking pixel