Max Factor Miracle Glow

krémový rozjasňovač

1×
Max Factor Miracle Glow krémový rozjasňovač
Max Factor Miracle Glow krémový rozjasňovač
odstín 10 Light 11 g
262

Kód: MXF02022 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra úterý 28. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 28. 5. 2019
Max Factor Miracle Glow
odstín 10 Light 11 g | 262

Popis kosmetiky Max Factor Miracle Glow

Max Factor Miracle Glow Duo kombinuje krémový korektor a rozjasňovač pro okamžité sjednocení pleti a rozjasněný, odpočinutý vzhled jen ve dvou krocích.

Vlastnosti:

  • korektor sjednotí pleť a kryje nedokonalosti
  • rozjasňovač dodá svěží, odpočinutý vzhled
  • krémová textura se snadno aplikuje
  • zamezí aplikaci nadměrného množství
  • oba produkty lze snadno vrstvit dle potřeby
  • jsou vhodné pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Korektor aplikujte do okolí očí a lokálně na místa, která vyžadují vyšší krytí. Rozjasňovač vklepejte na místa, která přirozeně odrážejí světlo jako lícní kosti či nos. Aplikujte pomocí houbičkového aplikátoru či prstů.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.