Max Factor Miracle Contouringpaleta na kontury obličeje

1×
Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
30 g

Kód: MXF02021 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Max Factor Miracle Contouring

Konturování je hra stínů a světel, která vykouzlí ideální tvar obličeje. Pomocí jediné paletky si můžete snadno zvýraznit lícní kosti, opticky zeštíhlit tvář a nechat vyniknout své přednosti. Paleta na kontury obličeje Max Factor Miracle Contouring v sobě skrývá 8 odstínů, které se jednoduše kombinují. Krémová textura se příjemně roztírá a umožňuje přirozené přechody. Světlé tóny pleť krásně rozzáří.

Vlastnosti:

  • dodá tváři výraznější kontury, symetrii, štíhlejší vzhled a krásně ji rozzáří
  • krémová textura se snadno roztírá do ztracena pro přirozený efekt
  • barvy umožní dosažení přirozených přechodů
  • tóny je možné kombinovat

Jak aplikovat:
Naneste na tvář pomocí pěnového aplikátoru. Tmavší tóny naneste na místa, kam přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti, po stranách nosu a tváře. Světlé tóny naneste pod oči, na hranu nosu a na místa, která přirozeně odrážejí světlo pro rozjasněný vzhled. Ostatní tóny využijte pro hladké přechody.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Miracle Contouring

tracking pixel