Max Factor Miracle Contouring

paleta na kontury obličeje

Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: MXF02021 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
neděle 20. 1. 2019
Max Factor Miracle Contouring
30 g | 379

Popis kosmetiky Max Factor Miracle Contouring

Konturovací paletka Max Factor Miracle Contouring kombinuje 8 odstínů pro dokonalé definování kontur obličeje, rozjasnění a dosažení trendy 3D efektu vaší tváře.

Vlastnosti:

  • krémová textura se snadno roztírá do ztracena
  • barvy umožní dosažení přirozených přechodů
  • dodá tváři kontury a štíhlejší vzhled
  • tóny je možné kombinovat
  • je vhodná pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Naneste na tvář pomocí pěnového aplikátoru. Tmavší tóny naneste na místa, kam přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti, po stranách nosu a tváře. Světlé tóny naneste pod oči, na hranu nosu a na místa, která přirozeně odrážejí světlo pro rozjasněný vzhled. Ostatní tóny využijte pro hladké přechody.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.