Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje

1×
Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
Max Factor Miracle Contouring paleta na kontury obličeje
30 g

Kód: MXF02021 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Sleva 15 % na kosmetiku! V košíku zadejte kód 15notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Max Factor Miracle Contouring
Vlastnosti

Konturování je hra stínů a světel, která vykouzlí ideální tvar obličeje. Pomocí jediné paletky si můžete snadno zvýraznit lícní kosti, opticky zeštíhlit tvář a nechat vyniknout své přednosti. Paleta na kontury obličeje Max Factor Miracle Contouring v sobě skrývá 8 odstínů, které se jednoduše kombinují. Krémová textura se příjemně roztírá a umožňuje přirozené přechody. Světlé tóny pleť krásně rozzáří.

Vlastnosti:

  • dodá tváři výraznější kontury, symetrii, štíhlejší vzhled a krásně ji rozzáří
  • krémová textura se snadno roztírá do ztracena pro přirozený efekt
  • barvy umožní dosažení přirozených přechodů
  • tóny je možné kombinovat

Jak aplikovat:
Naneste na tvář pomocí pěnového aplikátoru. Tmavší tóny naneste na místa, kam přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti, po stranách nosu a tváře. Světlé tóny naneste pod oči, na hranu nosu a na místa, která přirozeně odrážejí světlo pro rozjasněný vzhled. Ostatní tóny využijte pro hladké přechody.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, oranžový, nude

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Miracle Contouring1