Max Factor Lipfinity Topcoat

balzám na rty

1×
Max Factor Lipfinity Topcoat balzám na rty
Max Factor Lipfinity Topcoat balzám na rty
1,9 g

Kód: MXF0391 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Max Factor Lipfinity Topcoat
1,9 g

Popis produktu Max Factor Lipfinity Topcoat

Popis:
Bezbarvá péče o rty Max Factor Lipfinity hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje rty a poskytuje jim maximální možnou péči. Je skvělou volbou pro zafixování sytého odstínu rtěnky a zajistí rtům výrazný lesk a oživení. Balzám rty zvláčňuje a vyhlazuje na nich drobné nerovnosti.
Regenerační balzám na rty Max Factor Lipfinity má jemnou krémovou konzistenci, díky které získají rty výrazné zvláčnění a komfortní péči. Rtům poskytne maximální ochranu proti nepříznivým vlivům okolí a chrání je proti vysušení a popraskání. Pečujte o své rty s balzámem Max Factor Lipfinity – ať už jej použijete samotný nebo jako fixační bázi na rtěnku Lipfinity.

Účinky:

  • regeneruje rty
  • zjemňuje, vyhlazuje a vyživuje rty
  • poskytuje rtům optimální hydrataci
  • dodává rtům vláčnost
  • rozzáří rty intenzivním leskem

Složení:

  • slída – rozjasní a prozáří rty
  • sojový olej – antioxidant bohatý na vitaminy A a E
  • parafín – vytváří na rtech ochranný filtr a zabraňuje jejich vysušování

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.