Max FactorLasting Performance fixační sprej na make-up

3×
Max Factor Lasting Performance fixační sprej na make-up
Max Factor Lasting Performance fixační sprej na make-up
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
209

Ušetříte 31%
100 ml
144

Skladem | Kód: MXF02230
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Fixační sprej na make-up Max Factor Lasting Performance představuje nepostradatelného pomocníka, který zaručí, že váš make-up bude i po několika hodinách stále perfektní.

Vlastnosti:

  • fixuje make-up po dobu 8 hodin
  • zabraňuje rozmazání make-upu
  • zajišťuje bezchybný a stále svěží vzhled

Složení:

  • extrakt z okurky – zklidňuje pleť

Jak aplikovat:
Před použitím dobře protřepejte a poté sprej nastříkejte na nalíčenou tvář. Nechte volně zaschnout a v případě potřeby aplikaci během dne kdykoliv opakujte.

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.