Max FactorBrush štětec na tvářenku

 • Max Factor Brush štětec na tvářenku
 • Max Factor Brush štětec na tvářenku 1
   více

  Varianty Max Factor Brush

  • Max Factor Brush štětec na tvářenku (Blusher Brush)štětec na tvářenku 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Blusher Brush)
   Kód: MXF1637

  Nahoru

  Popis kosmetiky Max Factor Brush

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Oválný štětec na tvářenku Max Factor je tvořený přírodními štětinami a neměl by chybět v žádné základní kosmetické výbavě. Díky svému oválnému tvaru je štětec ideální volbou pro tvarování obličeje pomocí tvářenky. Štětec Max Factor nanáší tvářenku jemně a nezanechává na pleti výraznější tmavá místa. Štětec na tvářenku Max Factor vám jednoduše pomůže dosáhnout přirozeně zdravého vzhledu vaší pleti během několika vteřin. Odolná rukojeť štětce vám padne přesně do ruky a zvyknete si na ni během prvního líčení. Profesionální štětec Max Factor byl navržený přesně tak, aby vaše líčení dotáhnul k dokonalosti!

  Vlastnosti:

  • zajišťuje rovnoměrné nanesení tvářenky
  • nezanechává tmavší místa na pleti
  • perfektně padne do ruky

  Materiál:

  • přírodní štětiny z  kozy - jsou velmi jemné a skvěle drží mikročástečky tvářenky

  Jak používat:

  Naberte štětcem menší množství tvářenky a přeneste ji na obličej. Roztírejte ji směrem od středu obličeje k jeho vnějším okrajům. Zvýrazněte především lícní kosti.

  Nahoru

  O značce Max Factor

  Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Současný reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky. S filmovým průmyslem je značka Max Factor spjata od samotného počátku a velmi záhy se zaměřila i na potřeby běžného života mimo filmová plátna.

  Max Factor je jméno kosmetika polského původu, který na začátku 20. století emigroval z carského dvora do Ameriky. V Los Angeles si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami, k samotnému založení společnosti Max Factor Company došlo v roce 1909. Od samého začátku si Max Factor získával popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a značka Max Factor vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

  V roce 1914 přišel Max Factor s make-upem, který se nanášel mnohem snadněji a navíc byl k pleti šetrnější, v roce 1920 byl na trh uveden první make-up pro všední den, proslavil se zlatý prášek do vlasů, srdíčkové rty, nové barvy v líčení – značka Max Factor přinášela stále nové možnosti pro líčení a dekorativní kosmetiku. Zajímavostí je, že výrobky Max Factor byly použity i americkou armádou ve 2. světové válce při maskování obličeje před nepřítelem.

  Pokud toužíte po přípravcích s kvalitním a pečujícím složením, trendových novinkách s komfortní aplikací a profesionálním výsledkem, podívejte se do produktové nabídky kosmetiky Max Factor. Všechny výrobky Max Factor respektují přirozené potřeby pleti i nároky současných uživatelek. Dnes patří make-up a líčení k běžným každodenním činnostem mnoha žen. Moderní dekorativní kosmetika musí splňovat základní požadavky na bezproblémovou, snadnou a hlavně rychlou aplikaci a velkou variabilitu v odstínech i typech přípravků.

  Nahoru

  Hodnocení Max Factor Brush

  Co si o Max Factor Brush myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší