Max Factor Brow Shapertužka na obočí

3×
Max Factor Brow Shaper tužka na obočí
Max Factor Brow Shaper tužka na obočí
odstín 10 Blonde

Kód: MXF1914 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Max Factor Brow Shaper

S tužkou na obočí Max Factor Brow Shaper snadno zvýrazníte každé líčení a podtrhnete krásu svého vzhledu. Extra tenký hrot vám umožní přesně definovat požadovaný tvar obočí a imitovat chybějící chloupky.

Vlastnosti:

  • pomáhá přirozeně zvýraznit a definovat obočí
  • precizně vykresluje chloupky a opticky obočí zahušťuje
  • bohatá pigmentace zaručuje plný, ale přirozený vzhled
  • praktický kartáček perfektně upraví a učeše chloupky

Jak aplikovat:
Nejprve obočí kartáčkem pročešte. Poté krátkými tahy tužkou imitujte jednotlivé chloupky a ve směru od kořene nosu ke spánkům obočí vyplňte a definujte jeho tvar. Nakonec můžete opět lehce upravit kartáčkem.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Brow Shaper