Mary KayLash & Brow sérum na řasy a obočí

4×
Mary Kay Lash & Brow sérum na řasy a obočí
Mary Kay Lash & Brow sérum na řasy a obočí
4.5 ml
879

Kód: MKY1129 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis Mary Kay Lash & Brow
Vlastnosti

Popis:
Mary Kay Lash & Brow sérum na řasy a obočí zlepšuje vzhled slabých, řídkých řas a obočí. Přestaňte ostatním závidět řasy a proměňte ty své v plnější, silnější a s větším objemem díky. Proměňte problémové obočí ve zdravé, přirozeně krásné obočí, po kterém toužíte. Stačí pár sekund večer a za pouhých 30 dnů uvidíte výsledky díky Mary Kay séru na řasy a obočí.

Účinky:

  • vytvoří silnější a plnější vzhled řas  zvětšuje objem řas
  • snižuje křehkost a lámavost řas  pomáhá snížit vypadávání řas při odličování  zlepší vzhled tenkého, řídkého obočí

Složení:
aminokyseliny - vyživují pleť
tetrapeptide-3 - podporuje tvorbu kolagenu, fibronektinu, a lamininu
extrakt z červeného jetele - obsahuje antioxidanty, které neutralizují volné radikály

Typ pleti:
Vhodné na citlivé oči. Vhodné pro uživatele kontaktních čoček. Oftalmologicky testované.

Jak aplikovat:
Sérum aplikujte na noc podél kořínků řas stejným způsobem, jakým používáte oční linky. Při použití na obočí naneste sérum na řídká nebo holá místa obočí ve směru růstu chloupků.

Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o hranu nádoby. Naneste na horní, případně i dolní linku řas. Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení čí zarudnutí očí. V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě vypláchněte vodou. Pokud dojde k zarudnutí či pálení očí, přerušte na několik dní používání produktu.

Vlastnosti

Odstín
transparentní

O značce Mary Kay

Značka Mary Kay má původ v Spojených státech amerických, kde ji založila Mary Kay Ash v roce 1963. Na začátku svého podnikání zaměstnávala 9 prodejců. Dnes pro Mary Kay pracuje více než milion lidí v 29 zemích světa. Klíčem k úspěšnému byznysu Mary Kay byla její osobnost a marketingové strategie, které si vysloužily mnoho pozornosti.

Mary Kay je známá především kosmetikou určenou pro péči o pokožku a líčení. Také nabízí parfémy a produkty starostlivosti o tělo pro ženy i muže. První parfémy představila Mary Kay již v 80. letech 20. století. Vůně Mary Kay jsou převážně svěží, energické s dávkou elegance a charisma. 

Recenze Mary Kay Lash & Brow4