MarvisCinnamon Mint zubní pasta

12×
Marvis Cinnamon Mint zubní pasta
Marvis Cinnamon Mint zubní pasta
85 ml
125

Kód: MVI1958 | Skladem
1
U Vás poštou
pondělí 2. 8. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 1. 8. 2021

Popis Marvis Cinnamon Mint

Prvotřídní péče pro vaše zuby a zároveň zážitek pro vaše smysly. Skořicová zubní pasta Marvis Cinnamon Mint díky aktivním látkám vyvinutým pomocí těch nejmodernějších technologií čistí ústní dutinu opravdu důkladně, odstraňuje zubní plak, a navíc zuby bělí, čímž napomáhá k zářivému úsměvu.

Pasta od oblíbené značky splňuje požadavky i těch náročnějších zákazníků. Je balena v krásném retro balení, a tak udělá parádu i na poličce.

Vlastnosti:

  • odstraňuje nečistoty a zubní plak
  • bělí zuby a osvěžuje dech
  • odstraňuje skvrny na povrchu skloviny
  • chrání zuby před tvorbou kazu
  • chutná a voní po skořici
  • ve stylovém retro balení

Jak aplikovat:
Na kartáček naneste pastu o velikosti hrášku a důkladně vyčistěte celou ústní dutinu. Následně pořádně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, minimálně dvakrát denně.

Kompletní složení:

GLYCERIN, ALUMINUM HYDROXIDE, AQUA, SILICA, AROMA, CELLULOSE GUM, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Napsali jsme o Marvis Cinnamon Mint
Články

O značce Marvis

Značka zubních past Marvis byla založena v roce 1958 ve Florencii. První zubní pasta byla určena kuřákům a proslavila se svými mimořádnými bělícími účinky a intenzivní mátovou chutí. Po velkém úspěchu se v nabídce značky Marvis postupně začaly objevovat také další pasty s inovativními příchutěmi, které se staly mezi lidmi velice oblíbené.

Oblíbené italské zubní pasty Marvis mají netradiční příchutě jako např. skořice, lékořice, jasmín nebo zázvor. Kromě jedinečné svěží příchutě také zubní pasty Marvis důkladně čistí zuby a chrání je před tvorbou zubního kazu i před zubním kamenem. Součástí sortimentu Marvis jsou také ústní vody, zubní kartáčky a další účinné přípravky pro dokonalou ústní hygienu.

Zubní pasty Marvis jsou vyráběné léty prověřenou, tradiční metodou a zaručují bohatou jemnou texturu plnou intenzivní osvěžující chuti.

Recenze Marvis Cinnamon Mint12