Marc Jacobs Perfect parfémovaná voda pro ženy

4×
Marc Jacobs Perfect parfémovaná voda pro ženy
Marc Jacobs Perfect parfémovaná voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
3 172

Ušetříte 30%
100 ml
2 215

Kód: MAJ01449 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis parfému Marc Jacobs Perfect
Složení

Stále toužíte po dokonalosti? Vždyť perfektní už jste. Přesvědčí vás o tom dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect a současně vás zahalí do okouzlující vůně. Už nikdy o sobě nemusíte pochybovat. Stačí nanést pár kapek a vaše autentická dokonalost okamžitě vynikne.

  • zářivá květinová vůně v unikátním flakonu
  • představuje nový pilíř mezi parfémy Marc Jacobs
  • tváří vůně je dcera Kate Moss – Lila Moss

Složení vůně
Hned na úvod si vás vůně získá svými odvážnými tóny šťavnaté rebarbory, díky kterým se vám budou téměř sbíhat sliny. Ta v kombinaci s netradiční zelenou vůní narcisu s medovými podtóny vytváří dokonalé duo pro ryze ženskou vůni. Mandlové mléko pak přináší krémovou smyslnost a kašmeran zahalí vaše smysly sametovou dřevitou vůni, nejvýrazněji při dlouhém doznívání.

Příběh vůně
Tak perfektní, jako vy. S tímto prohlášením se představuje vůně Marc Jacobs Perfect, o které by se dalo říct, že její příběh se začal psát už během života M. Jacobse. Pro její vznik se nechal inspirovat svým tetováním s textem PERFECT, které mu připomíná jeho mantru, že je perfektní takový, jaký je. Odmítá o tom pochybovat jen proto, že není bez chyb. Tuto myšlenku chce nejen svou vůní předat dál #MJPerfect #PerfectAsIAm.

Flakon této návykové parfémované vody je skutečný skvost. Víčko zdobí 10 objektů, které se pojí s módními kolekcemi Marka Jacobse. Ke všem má speciální vztah a každou z nich osobně vybíral. Flakon tak přímo promítá vkus a styl M. Jacobse.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
rebarbora, narcis
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mandlové mléko
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kašmeran
Druh vůně
květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Perfect4