Marc Jacobs Divine Decadence parfémovaná voda pro ženy

Marc Jacobs Divine Decadence parfémovaná voda pro ženy
Marc Jacobs Divine Decadence parfémovaná voda pro ženy
30 ml

Kód: MAJ0442 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Marc Jacobs Divine Decadence
Složení

Božsky smyslná, neodolatelně svůdná a naprosto dekadentní – taková je parfémovaná voda Divine Decadence od značky Marc Jacobs. Zahalte se i vy do vůně, která si získá nejen vás, ale i všechny muže ve vašem okolí!

  • svěží květinově-orientální vůně
  • pro přirozeně smyslnou ženu, která miluje luxus
  • vhodná na celodenní nošení, ale i na speciální události

Složení vůně:
Prvotní nóty v sobě důmyslně kombinují svěží bergamot, něžný květ pomerančovníku a exkluzivní šampaňský extrakt. Po chvíli je doplní smyslné květinové srdce, v němž se mísí aromata okvětních plátků gardénie, hortenzie a zimolezu. Základem vůně je směs jantaru, šafránu a sladké vanilky, díky nimž je celková kompozice velmi elegantní a ženská.

Příběh vůně:
Divine Decadence představuje příběh ženy, která se dokáže oddat svým nejniternějším tužbám a přáním bez ohledu na denní dobu. Tento příběh vypráví i luxusní, detailně propracovaný flakon. Divine Decadence, která byla uvedena na trh v roce 2016, je více svěží a jiskřivější interpretací parfémované vody Decadence.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
šumivé víno, květ pomerančovníku, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zimolez, gardénie, hortenzie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, šafrán, ambra
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Divine Decadence