Marc Jacobs Daisy Twinkle toaletní voda pro ženy

2×
Marc Jacobs Daisy Twinkle toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Twinkle toaletní voda pro ženy
50 ml

Kód: MAJ00769 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Marc Jacobs Daisy Twinkle
Složení

Dámská toaletní voda Daisy Twinkle od značky Marc Jacobs je stejně jiskřivá a oslnivá, jako paprsky letního slunce dopadající na čirou vodní hladinu.

  • svěží pudrově květinová vůně
  • pro optimistickou mladistvou ženu
  • vhodná na denní nošení, především v teplém počasí

Složení vůně
Úvod je kombinací šťavnatých červených lesních plodů a lístků fialek. V samém srdci leží podmanivá fialka, jejíž tajemné aroma doplňují něžné a velmi ženské bílé květiny. Kompozici svůdně podkreslují dřevité nóty v základu.

Příběh vůně
Daisy Twinkle je jiskřivě osvěžující interpretací legendární vůně Daisy. Je ztělesněním harmonické oázy s chladivou vodou uprostřed horkého letního dne. Kolekce vůní Twinkle byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
červené bobule, lístky fialky
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fialka, bílé květiny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny
Druh vůně
ovocná, květinová

Napsali jsme o Marc Jacobs Daisy Twinkle
Články

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Twinkle2