Marc Jacobs Daisy Love Spring toaletní voda pro ženy

2×
Marc Jacobs Daisy Love Spring toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Love Spring toaletní voda pro ženy
50 ml
1 404

Kód: MAJ01480 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 12. 4. 2021

Popis Marc Jacobs Daisy Love Spring
Složení

Zamilujte se do vůně jara, kterou dokonale vyjádřila toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Love Spring. Jediné přivonění vás přenese na louku plnou kvetoucích sedmikrásek v období, kdy se příroda probouzí. Poddejte se vůni, která je prostoupena vzduchem nasyceným životem a mimořádnou svěžestí.

  • sladká svěží vůně s ovocnými a květinovými tóny
  • součást limitované edice vůní Marc Jacobs – Spring
  • linie Marc Jacobs Spring roku 2021 je spojena s barvou v odstínu Neo Mint

Složení vůně
Sladká vůně lahodného fíku vás odzbrojí hned v prvních okamžicích po přivonění. Zážitek po chvíli umocní omamná vůně růžového květu pivoňky. Vše završují tóny fíkového mléka, které zajistí, že si na vůni okamžitě vytvoříte závislost.

Příběh vůně
Po úspěchu předchozích let, i v roce 2021 přichází Marc Jacobs s limitovanou edicí Daisy. Vůně Marc Jacobs Daisy Love Spring byla uvedena spolu s toaletní vodou Daisy Spring a Daisy Eau So Fresh Spring a ani letos nechybí barva, která je s linií spojena. Tou je odstín zelené Neo Mint.

Tato barva je ke všeobecně oblíbené růžové kontrastní, ale zároveň ji perfektně doplňuje. Svěží odstín zelené, silně odrážející přírodu, se propsal jak do módní kolekce Marc Jacobs, tak do flakonu naplněnému svěží jarní vůní Daisy Love Spring.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hořlavé.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžová pivoňka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fík
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
fíkový nektar
Druh vůně
květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Love Spring2