Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze toaletní voda pro ženy

18×
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze toaletní voda pro ženy
75 ml

Kód: MAJ0462 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze
Složení

Dopřejte své mysli na pár okamžiků stav bez tíže. Tyto pocity, kdy se oprostíte od každodenní reality, vykouzlí toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze. Svěží vonná kompozice a radostná barva cantaloupe je kombinace, kterou si zamilujete.

  • limitovaná jarní edice vůní Marc Jacobs Daisy – Daze
  • edice vůní Daisy pro rok 2020 má barvu v odstínu cantaloupe
  • svěží rozmarná vůně s květinovými a ovocnými tóny

Složení vůně
Tato rozmarná vůně si vás získá hned od prvního okamžiku, kdy se rozvoní sladká šťavnatá broskev, která se po chvíli smísí s květinovými tóny, jako by se přímo linuly z ovocných sadů. Dlouhý smyslný závěr patří šumivým tónům kůry broskve.

Příběh vůně
Již potřetí přichází Marc Jacobs s jarní limitovanou edicí vůní Daisy, kam patří i Daisy Eau So Fresh Daze. Kromě působivé vůně vás okouzlí také flakon, který se zbarvil do veselé barvy v odstínu cantaloupe a je společným rysem celé této limitované edice.

Název Daze je výzvou, abyste se zatoulaly se svými myšlenkami každý den, kamkoli jen budete chtít, a je nedílnou součástí linie vůní Marc Jacobs Daisy pro rok 2020.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bílá broskev
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
květy
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
slupka broskve
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Daze18