Marc Jacobs Daisy Dream Forever parfémovaná voda pro ženy

3×
Marc Jacobs Daisy Dream Forever parfémovaná voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Dream Forever parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 120

Ušetříte 51%
50 ml
1 025

Kód: MAJ0342 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 9. 5. 2021

Popis Marc Jacobs Daisy Dream Forever
Složení

Nebojte se mít hlavu v oblacích. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Dream Forever je naplněná radostí a bezstarostností. Je to vůně dne stráveného na louce pod modrou oblohou, kdy si můžete užívat nerušeného snění. Éterické spojení ovoce, květin a dřevitých tónů vás vtáhne do světa fantazie a nepustí.

  • květinovo-ovocná nevšedně krásná vůně
  • pro bezstarostnou ženu, která se ráda oddává snění
  • vůně pro každodenní nošení

Složení vůně
Rozverná vonná kompozice začíná šťavnatými hruškami a lehce kyselými ostružinami, které vzápětí přechází v exotickou nótu tvořenou sladkým liči, opojným jasmínem a svůdnou vistárií. Snové, květinově ovocné spojení je během doznívání podkresleno teplými akordy bílého dřeva.

Příběh vůně
Elegantní flakon vůně Marc Jacobs Daisy Dream Forever skvěle zapadá mezi ostatní členy rodiny z řady Marc Jacobs Daisy. Blankytně modré sklo zdobené sedmikráskami dokonale vystihuje podstatu vonné kompozice. Ta má za úkol ztělesňovat vysněnou ženu módního návrháře Marca Jacobse.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
hruška, ostružiny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, vistárie, liči
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Dream Forever3