Marc Jacobs Daisy Dream Daze toaletní voda pro ženy

9×
Marc Jacobs Daisy Dream Daze toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Dream Daze toaletní voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 980

Ušetříte 45%
50 ml
1 085

Kód: MAJ01316 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 13. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 13. 4. 2021

Popis Marc Jacobs Daisy Dream Daze
Složení

Poddejte se každý den malému snění a nechte své myšlenky na chvíli zatoulat. Třeba na louku posetou květinami, kam vás zavede toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Dream Daze. Lehká a svobodná vůně odzbrojí vaše smysly.

  • limitovaná jarní edice vůní Marc Jacobs Daisy – Daze
  • edice vůní Daisy pro rok 2020 má barvu v odstínu cantaloupe
  • v okouzlujícím květinovém flakonu

Složení vůně
Sladký sametový úvod vytváří hedvábná vůně vistárie, ke které se po chvíli připojí vůně šťavnatých plodů logan aby vnesla do vonné kompozice příjemnou svěžest. Čisté pižmo, které vystupuje do popředí jako poslední, se postará o hřejivé a delikátní doznívání této lehké a svobodné vůně.

Příběh vůně
Na sérii limitovaných edic Marc Jacobs Daisy Twinkle a Daisy Sunshine z předchozích let navazuje v roce 2020 další jarní kolekce s názvem Daze a vyjadřuje příjemné omámení mysli. Ústřední barvou kolekce je barva cantaloupe.

Tento krásný jarní odstín dokresluje charakter vůně a přenese na vás dobrou náladu, kterou vyzařuje. Spolu se zlatými detaily činí z vůně Marc Jacobs Daisy Dream Daze okouzlující smyslovou záležitost zdaleka ne pouze na jaro.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
vistárie
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
longan
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
čisté pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Dream Daze9