Marc Jacobs Daisy Daze toaletní voda pro ženy

19×
Marc Jacobs Daisy Daze toaletní voda pro ženy
Marc Jacobs Daisy Daze toaletní voda pro ženy
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 980

Ušetříte 55%
50 ml
888

Kód: MAJ01313 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Marc Jacobs Daisy Daze
Složení

Zažijte malý únik z šedi každodennosti do fascinujícího světa vůní a barev. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Daze jej před vámi rozprostře prostřednictvím sladké mirabelky a radostného odstínu cantaloupe.

  • limitovaná jarní edice vůní Marc Jacobs Daisy – Daze
  • edice vůní Daisy pro rok 2020 má barvu v odstínu cantaloupe
  • krásný flakon odrážející ovocno-květinový charakter vůně

Složení vůně
Ihned po přivonění vás okouzlí šťavnatá mandarinka, ke které se po chvíli připojí i sladká mirabelka. Ke komplexnímu zážitku přispěje jako poslední krémové pižmo, které zajistí smyslné doznívání této honosné a sofistikované vůně.

Příběh vůně
Nejen tato toaletní voda, ale také vůně Daisy Dream, Daisy Love a Daisy Eau So Fresh byly uvedeny v limitované edici roku 2020. Jejich společným jmenovatelem je „daze“ – jinými slovy malý únik z všedního dne a barva cantaloupe.

Vůně Marc Jacobs jsou nepřehlédnutelné pro své květinové flakony a na vzniku limitované edice Daze se podílel i Marc Jacobs. Víčko se zlatými prvky a okvětními lístky v odstínu cantaloupe a světle zelené vytváří z této vůně harmonický celek.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
mirabelka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
krémové pižmo
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs již více než čtvrt století posouvá hranice světové módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepředvídatelná a inspirativní. Tajemstvím jeho úspěchu spočívá v nebojácnosti, touze jít proti proudu a objevování krásy neočekávaného.

Marc Jacobs se narodil v 60. letech v New Yorku a vystudoval Parson’s School of Design. První kolekci, která nesla jeho jméno, navrhl už v roce 1986 a o rok později se stal nejmladším oceněným návrhářem světa. Devadesátá léta byla pro Marca Jacobse neméně úspěšná. Založil svou vlastní značku a následně byl jmenován kreativním ředitelem módního domu Louis Vuitton, kde vytvořil první ready-to-wear kolekci v historii společnosti. Od roku 2013 se věnuje už pouze vlastní tvorbě.

Svůj jedinečný styl přenesl postupně také do světa krásy. I zde věří, že parfém, stejně jako móda, může a má vyjadřovat naši individualitu a osobnost. Každý parfém Marc Jacobs je výjimečný, protknutý něčím nečekaným a vždy luxusní. Dnes již ikonickou se stala vůně Marc Jacobs Daisy v rozkvetlém designovém flakonu nebo novější počin Marc Jacobs Decadence.

Recenze Marc Jacobs Daisy Daze19