Přejít na hlavní obsah
Mancera So Blue parfémovaná voda unisex
Mancera So Blue parfémovaná voda unisex
Mancera So Blue parfémovaná voda unisex
Hlava
citron, bergamot, mandarinka, ovocné tóny, pepř
Srdce
růže, fialka, mořské tóny, pačuli
Základ
ambra, lišejník, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Druh vůněorientální, květinová

Znásobte letní bezstarostné zážitky a připomeňte si je i během dlouhé zimy. Osvěžující parfémovaná voda Mancera So Blue v sobě skrývá letní atmosféru v podobě citrusových tónů s akordy mořské vody. O hřejivý efekt se postará lahodná vanilka se slunečnou ambrou.

  • svěží a čistá vůně s vodním tónem
  • unisex vůně pro ženy i muže
  • vhodná pro každý den

Složení vůně
Ohňostroj úvodních citrusů a černého pepře brzy zkrotí duo růže a fialky, které spolu s tónem slané mořské vody vytvářejí lehkomyslnou, letní atmosféru. Slunečná ambra a vanilka se vpíjí do tělového akordu bílého pižma a větvičníku. Nakonec zůstává na pokožce stopa, která připomíná osychající kapky mořské vody. So Blue je vůně letních zážitků, které si budete chtít stále připomínat.

Příběh vůně
So Blue je orientální květinová vůně pro ženy a muže z limitované kolekce Blue Collection francouzské značky niche parfémů Mancera. Vůně Mancera jsou vyráběny ze vzácných a luxusních ingrediencí a na základě inspirace stylem Art Deco. Parfémovaná voda Mancera So Blue byla stejně jako ostatní vůně značky vytvořena s cílem potěšit milovníky parfémů spojujících v sobě to nejlepší ze západního a orientálního stylu. 

 

ManceraSo Blue parfémovaná voda unisex

120 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MCR0217