Přejít na hlavní obsah

Mama Mio

O značce Mama Mio

Proč by vaše pokožka nemohla vypadat skvěle i během těhotenství? Dopřejte jí intenzivní péči právě v tomto náročném, a přesto krásném období. Britská značka pečující kosmetiky Mama Mio nabízí produkty, které byly vyvinuty speciálně pro těhotné ženy, ženy po porodu a pro kojící maminky. Jejich pečující složení poskytuje extrémně namáhané pokožce potřebnou výživu a hydrataci a zanechává ji pružnou a hedvábně jemnou.

 

Značku Mama Mio založila v roce 2004 podnikatelka Sian Sutherland se svými kamarádkami Kathy Miller, Tanyou Mackay a Jill Dunk. Sian byla zrovna těhotná a hledala pro sebe i své známé vhodnou kosmetiku, která by poskytla její extrémně namáhané pokožce v tomto období potřebnou péči.

Produkty Mama Mio obsahují ty nejkvalitnější ingredience, jsou plné přírodních látek rostlinného původu, jsou veganské a obsahují 100% přírodní vůně. Jejich složení je bohaté na oleje a másla s obsahem omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, které pomáhají pokožku vyživovat a podporují její pružnost. Jsou zkrátka vytvořeny tak, aby skutečně podporovaly veškeré potřeby žen ve všech fázích těhotenství.

Vyzkoušejte ikonické intenzivně hydratační tělové máslo Mama Mio Tummy Rub Butter, které zvyšuje pružnost a hydrataci pokožky nebo legendární masážní olej Mama Mio Tummy Rub Oil s 99 % složek přírodního původu, který poskytne pokožce vašeho bříška opravdu intenzivní péči. Pokud vás trápí zvýšený výskyt strií, snížit jejich viditelnost pomůže tělový krém Mama Mio Mama Stretch Marks Cream. Věnujte své pokožce tu nejlepší péči a užívejte si toto krásné období v klidu a bez starostí.

celý text skrýt text