Makeup Revolution Vamp Collection rtěnka

18×
Makeup Revolution Vamp Collection rtěnka
Makeup Revolution Vamp Collection rtěnka
odstín 100% Vamp 3,8 g

Kód: MUR3366 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Makeup Revolution Vamp Collection
Vlastnosti

Rtěnka Makeup Revolution Vamp Collection unikátní "upíří" kolekce s maximálně intenzivní pigmentací v bordó a černém odstínu vašim rtům dodá extravagantní, odvážný a nepřehlédnutelný vzhled.

Vlastnosti:

  • složení se vyznačuje ultra vysokou pigmentací
  • poskytne extrémně sytou a výraznou barvu již v jediné vrstvě
  • krémová textura se snadno aplikuje a zajistí jednotný a celistvý vzhled

Jak aplikovat:
Aplikujte rovnoměrně na rty. Opakujte dle potřeby.

Vlastnosti

Odstín
černý
Efekt
saténový

Napsali jsme o Makeup Revolution Vamp Collection
Články

O značce Makeup Revolution

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution představuje skutečnou revoluci v oblasti líčení a make-upu. Ve svém portfoliu má tato londýnská značka pestrou nabídku vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů, které vás zcela nadchnou.

Populární jsou především luxusní paletky očních stínů, které vynikají svou pigmentací a pestrými barevnými kombinacemi. Minimálně jedna Makeup Revolution paletka by tak ve vaší kosmetické sbírce rozhodně chybět neměla. V nabídce značky ale velmi snadno objevíte i další kosmetické skvosty a vaší pozornosti by určitě neměl uniknout Makeup Revolution make-up ani ikonický Makeup Revolution korektor dostupný v mnoha variantách pro skutečně každý odstín pleti.

V neposlední řadě vás značka zaujme originálním, hravým, ale i praktickým designem svých produktů, který si naprosto zamilujete. Dodejte svému líčení skutečnou originalitu a styl s Makeup Revolution London!

Recenze Makeup Revolution Vamp Collection18