Makeup Revolution Iconic Pro

rtěnka s matným efektem

2×
Makeup Revolution Iconic Pro rtěnka s matným efektem
Makeup Revolution Iconic Pro rtěnka s matným efektem
Makeup Revolution Iconic Pro rtěnka s matným efektem
odstín Best Friend 3,2 g
93

Kód: MUR3592 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Makeup Revolution Iconic Pro
odstín Best Friend 3,2 g | 93

Popis kosmetiky Makeup Revolution Iconic Pro

Popis:
Makeup Revolution vyvinul kolekci, ve které se propojují všechny výhody jejich rtěnek s dokonalým matným efektem. Matné rtěnky Iconic Pro mají ntenzivní pigmentace. Nadčasová dlouhotrvající matná rtěnka je prezentována v modernizovaném, elegantním obalu. Vyberte si svůj odstín.

O značce Makeup Revolution

Makeup Revolution přináší absolutní revoluci v oblasti líčení! Tato londýnská kosmetická značka nabízí vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku, která vás zcela nadchne. Makeup Revolution se stala populární značkou zejména díky svým luxusním paletkám očních stínů, které nabízejí vysoce pigmentované pestré stíny všech barev. V sortimentu značky naleznete i další, mimořádně kvalitní dekorativní kosmetiku, jako jsou rtěnky, make-up, tvářenky, pudry nebo štětce.

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution vás také zaujme svým originálním a zároveň praktickým designem produktů, který si naprosto zamilujete. S luxusní značkou Makeup Revolution dodáte svému líčení skutečnou originalitu a styl. Makeup Revolution vám dokáže, že i vysoká kvalita může být každému dostupná.