Makeup Obsession Isn't It Peachypaleta tvářenek

Makeup Obsession Isn't It Peachy paleta tvářenek
Makeup Obsession Isn't It Peachy paleta tvářenek
Doprava zdarma
4 x 2,50 g
200

Kód: MUO05301 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pátek 3. 4. 2020

Popis produktu Makeup Obsession Isn't It Peachy

Paletka na konturování obličeje Makeup Obsession Isn't It Peachy zvýrazní rysy vašeho obličeje a zajistí okouzlující a profesionálně vypadající make-up.

Vlastnosti:

  • zajistí zdravě vypadající tváře
  • krásně pigmentované barvy
  • zvýrazňuje kontury obličeje
  • pudrová textura

Jak používat:
S pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů naneste tvářenku na lícní kosti. Rozetřete do ztracena.

O značce Makeup Obsession

Vaše nová make-up posedlost! Seznamte se s dekorativní kosmetikou Makeup Obsession, se kterou si snadno vyberete beauty kousky, které vám dokonale padnou. A získáte díky nim přesně takový look, ve kterém v davu rozhodně nikdy nezapadnete.

Pudr, rozjasňovač či tvářenka, perfektně sladěná paletka očních stínů a celá řada dalších make-up pomocníků se rychle stane nepostradatelnou součástí i skvělým doplňkem vaší kosmetické taštičky. Toužíte po intenzivních odstínech nebo spíše po oslňujícím lesku? Díky Makeup Obsession můžete mít cokoliv. Značka se totiž neustále rozvíjí zejména, a to na základě podnětů od svých fanoušků.

Kosmetika Makeup Obsession vám bude dělat radost i svými obaly – každý z nich je totiž doplněn o nějaké pozitivní motto, které vždy zvedne náladu. Každodenní líčení vám zpříjemní vyhlazující báze, fixační sprej na make-up nebo korektor, který si poradí se zarudnutím i kruhy pod očima. A že toužíte po něčem opravdu speciálním? Pak určitě nesmíte přehlédnout lesk na rty s holografickým efektem.

Britská značka Makeup Obsession London vás zkrátka bude bavit.

Recenze Makeup Obsession Isn't It Peachy