Make-up pro suchou pleť

Vyberte si make-up na míru! Make-up pro suchou pleť dodá vaší pokožce rozzářený a sjednocený vzhled po celý den. Vyzkoušejte hydratační make-upy osvědčených značek Shiseido, Rimmel nebo Mary Kay, které si se suchou pletí perfektně sednou.

 

Jak poznáte suchou pleť?

Možná si nejste zcela jistí, jakou máte pleť. Pokud vaše pokožka splňuje následující body, vyplatí se vám vybírat přípravky určené pro suchou pleť:

  • Je napjatá a hrubá.
  • Často svědí a má sklon k začervenání.
  • Je šupinatá a loupe se.

Nejlepší make-up pro suchou pleť

Toužíte po dokonalém vzhledu, který vydrží celý den? Začněte s výběrem make-upu, který vaši pleť sjednotí, rozjasní a hydratuje. A zakryje případné nedostatky. Právě to jsou totiž vlastnosti, které vám správný make-up pro suchou pleť nabídne. Při výběru se zaměřte na tekuté nebo krémové hydratační make-upy, které pleť dostatečně vyživí a hydratují.

Aplikace make-upu na suchou pleť

Před samotnou aplikací make-upu nezapomínejte na hydratační podkladový krém, který zabrání vysušování pleti. Make-up aplikujte štětcem nebo houbičkou na make-up, která se postará o šťavnatý vzhled pleti.

Nepodceňte výběr správného hydratačního make-upu pro suchou pleť a užijte si bezchybný vzhled po celý den! Nevíte, který pro vás bude ten pravý? Načerpejte inspiraci v našem článku Nejlepší hydratační make-upy pro suchou pleť!

celý text skrýt text

Nejprodávanější