MACADAMIA OIL EXTRACT PACK hydratační ponožky | notino.cz

Macadamia Oil Extract Pack

hydratační ponožky

Macadamia Oil Extract Pack hydratační ponožky
Macadamia Oil Extract Pack hydratační ponožky
Macadamia Oil Extract Pack hydratační ponožky
hydratační ponožky
49

Kód: MCO1390 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Macadamia Oil Extract Pack

Popis:
Hydratační ponožky Xpel Macadamia Oil Extract mají vynikající regenerační účinky. Pokožku hloubkově hydratují a udržují její optimální vlhkost. Obsahují extrakt z jedinečného makadamiového oleje, který obsahuje vitaminy A, B, E a přirozený SPF faktor 3 až 4. Dokonale pokožku zvláčňuje a vyživuje. Snadno se vstřebává do pokožky, podporuje její přirozenou regeneraci, obnovu buněk a hojení. Hydratační ponožky Macadamia Oil Extract intenzivně působí na pokožku a pomáhají ji udržet dlouhodobě vláčnou a pružnou. Jsou velice účinné při potížích se suchou pokožkou se sklonem k olupování kůže především mezi prsty. Skvělé výsledky ponožky vykazují u popraskané pokožky na patách. Jejich zklidňující a léčivé účinky jsou znatelné již po prvním použití. Výživné Macadamia Oil Extract ponožky jsou vhodné pro všechny typy pokožky, k níž perfektně přilnou. Na každém chodidle je asi sedmdesát tisíc nervových zakončení a při tlaku na ně je ovlivňováno celé tělo. Tyto relativně malé, o to však důležitější části těla je nutné náležitě chránit a ošetřovat. Věnujte jim svoji péči, odmění vás lehkostí chůze s příjemnými pocity!

Účinky:

  • mají vynikající regenerační účinky
  • zklidňují pokožku
  • podporují obnovu buněk a hojení
  • hloubkově hydratují pokožku a udržují její optimální vlhkost
  • dokonale pokožku zvláčňují a vyživují
  • udržují pružnost pokožky
  • chrání pokožku proti vnějším nepříznivým vlivům

Složení:

  • extrakt z makadamiového oleje - obsahuje vitaminy A, B, E a přirozený SPF faktor 3 až 4, dokonale pokožku zvláčňuje a vyživuje, snadno se vstřebává, podporuje přirozenou regeneraci, obnovu buněk a hojení

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Hydratační ponožky oblékejte na umyté a důkladně osušené nohy. Doporučeno používat 2 – 3 x týdně, přibližně 20 - 30 minut. Ponožky je možné rovněž používat během spaní. V případě intenzivního použití musí pokožka denně alespoň 3 - 4 hodiny volně dýchat. Pro zvýšení účinku je možné použít ponožky v kombinaci s hydratačním krémem.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Macadamia Oil Extract

Značka Macadamia Oil Extract pečuje o krásu vlasů i pokožky lidí po celém světě. Využívá speciálních účinků vzácných olejů, které mají terapeutické a regenerační účinky. Makadamový a arganový olej jsou bohaté na omega 3, 5, 7 a 9 mastné kyseliny, které jedinečným způsobem vyživují vlasy, obnovují jejich strukturu a regenerují pokožku celého těla.

Značka Macadamia Oil Extract disponuje celou řadou luxusních přípravků, které hydratují pokožku a ošetřují všechny typy vlasů. Vlasy zanechávají jemné, pružné a nádherně lesklé. Macadamia Oil Extract se postará také o velmi náročné nebo problematické typy vlasů, jako jsou vlasy krepaté, barvené, křehké nebo nadměrně vysušené. Získejte i vy pružné a přirozeně zdravé vlasy i pokožku s přípravky Macadamia Oil Extract!

Menu