Popis produktu MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
Vlastnosti

Popis:
Dvě aplikace v jednom kroku. Kompaktní make-up a pudr 2 v 1 MAC Studio Fix Powder plus Foundation dodá vaší pleti bezchybný, hladký, zcela matný vzhled. Vydrží až po dobu 8 hodin. Velmi dobře kryje. Skutečný produkt dekorativní kosmetiky „vše-v-jednom“, velmi oblíbený mezi fanoušky kosmetiky MAC.

Odstíny označené písmenem C (NC) jsou určeny pro pleť s přirozeným žlutým nádechem a odstíny označené písmenem N (NW) pro pleť s bílo-růžovým nádechem.

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti:

Jak aplikovat:
Nanášejte od středu obličeje směrem do stran pomocí přiložené aplikační houbičky.

Vlastnosti

Konzistence
kompakt
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ krytí
střední, vysoké
Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Studio Fix Powder Plus Foundation