MAC Studio Fix Powder Plus Foundationkompaktní pudr a make-up 2 v 1

12×
MAC Studio Fix Powder Plus Foundation kompaktní pudr a make-up 2 v 1
MAC Studio Fix Powder Plus Foundation kompaktní pudr a make-up 2 v 1
odstín NC55 15 g

Kód: MAC0109 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
Vlastnosti

Získejte bezchybnou, sametově jemnou pleť s jediným produktem. Kompaktní pudr a make-up 2 v 1 MAC Studio Fix Powder Plus Foundation vaši pleť v jednom kroku sjednotí, zmatní a zamaskuje všechny nedostatky, pupínky či rozšířené póry. Nabízí střední až plné krytí, nijak nestéká ani se neusazuje v pórech a vráskách a nechává pleť dýchat. A vydrží v perfektním stavu celých 12 hodin.

Vlastnosti:

  • až 12 hodin zajišťuje pleti bezchybný vzhled
  • sjednocuje barevný odstín pleti
  • zanechává pleť sametově matnou
  • snižuje viditelnost rozšířených pórů
  • nabízí střední až plné krytí
  • nevysušuje pleť a nechává ji dýchat
  • neslévá se a neusazuje ve vráskách
  • je odolný vůči potu a vlhkosti

Jak aplikovat:
Naneste na tvář pomocí velkého štětce na make-up. Pro ještě přirozenější vzhled na pleť na závěr nastříkejte fixační sprej MAC Prep + Prime.

Notino tip:
Odstíny označené písmeny C a NC jsou určeny pro pleť se žlutým podtónem, odstíny označené písmeny N a NW pak nejlépe sednou pleti s neutrálním/růžovým podtónem.

Vlastnosti

Konzistence
kompakt
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ krytí
střední, vysoké
Ochrana proti slunci
bez SPF
Odstín make-upu
medium dark

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Studio Fix Powder Plus Foundation12