MAC Studio Finish

krycí korektor

MAC Studio Finish krycí korektor
MAC Studio Finish krycí korektor
MAC Studio Finish krycí korektor
odstín NC50 SPF 35 7 g
567

Kód: MAC1243 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
MAC Studio Finish
odstín NC50 SPF 35 7 g | 567

Popis kosmetiky MAC Studio Finish

Popis:
Maskujte všechny nedokonalosti! MAC Studio Finish krycí korektor profesionálně kryje pupínky, skvrny, mateřská znaménka, ale i tmavé kruhy pod očima nebo tetování. Hedvábně jemná konzistence se snadno nanáší. Pleť nezatěžuje, a přesto jí poskytuje díky své vysoké koncentraci bezchybné krytí. Korektor je navíc obohacen o antioxidanty, které pleť chrání, a o oxid křemičitý, známý pro svou schopnost absorbovat přebytečnou mastnotu. MAC Studio Finish krycí korektor má vysoký ochranný faktor, který pleť chrání před škodlivým slunečním zářením. Složení je bez parfemace. Nezpůsobuje akné a má voděodolné schopnosti.

Účinky:

  • poskytuje perfektní krytí
  • maskuje nedokonalosti, mateřská znaménka i tetování
  • chrání před slunečním zářením
  • má voděodolné schopnosti
  • nezpůsobuje akné

Složení:

  • ochranný faktor SPF 35 – chrání před škodlivým slunečním zářením
  • antioxidanty – chrání pleť
  • oxid křemičitý – pomáhá absorbovat přebytečnou mastnotu

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Korektor naneste na problematická místa pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů. 

Vlastnosti

Konzistence
tuhý korektor
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.