MAC Studio Finishkrycí korektor

MAC Studio Finish krycí korektor
MAC Studio Finish krycí korektor

Popis produktu MAC Studio Finish
Vlastnosti

Popis:
Maskujte všechny nedokonalosti! MAC Studio Finish krycí korektor profesionálně kryje pupínky, skvrny, mateřská znaménka, ale i tmavé kruhy pod očima nebo tetování. Hedvábně jemná konzistence se snadno nanáší. Pleť nezatěžuje, a přesto jí poskytuje díky své vysoké koncentraci bezchybné krytí. Korektor je navíc obohacen o antioxidanty, které pleť chrání, a o oxid křemičitý, známý pro svou schopnost absorbovat přebytečnou mastnotu. MAC Studio Finish krycí korektor má vysoký ochranný faktor, který pleť chrání před škodlivým slunečním zářením. Složení je bez parfemace. Nezpůsobuje akné a má voděodolné schopnosti.

Účinky:

  • poskytuje perfektní krytí
  • maskuje nedokonalosti, mateřská znaménka i tetování
  • chrání před slunečním zářením
  • má voděodolné schopnosti
  • nezpůsobuje akné

Složení:

  • ochranný faktor SPF 35 – chrání před škodlivým slunečním zářením
  • antioxidanty – chrání pleť
  • oxid křemičitý – pomáhá absorbovat přebytečnou mastnotu

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Korektor naneste na problematická místa pomocí štětce, aplikátoru nebo konečky prstů. 

Vlastnosti

Konzistence
stick
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
korekční

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Studio Finish