MAC Retro Matte Lipstickrtěnka s matným efektem

11×
MAC Retro Matte Lipstick rtěnka s matným efektem
MAC Retro Matte Lipstick rtěnka s matným efektem
odstín Ruby Woo 3 g
497

Kód: MAC1257 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 18. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 18. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu MAC Retro Matte Lipstick
Vlastnosti

Rtěnka s matným efektem MAC Retro Matte je bohatá formule určená ke stínování, definování a barevné dokonalosti rtů. Dlouhotrvající rtěnka má intenzivní barevný odstín se sofistikovaně matným efektem. Textura odpovídá nejvyšším kosmetickým standardům. MAC Retro Matte rtěnka je vhodná pro každou příležitost či outfit.

Vlastnosti:

  • intenzivní barevný odstín
  • matný efekt
  • přilnavá textura

Jak aplikovat:
Naneste rtěnku na rty a důkladně rozetřete.

Vlastnosti

Efekt
matný

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Retro Matte Lipstick