MAC Pro Longwear Waterproof Brow Setgel na obočí

MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set gel na obočí
MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set gel na obočí
Doprava zdarma
odstín Emphatically Blonde 5 g
520

Kód: MAC01715 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
sobota 4. 4. 2020

Popis produktu MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set
Vlastnosti

Gel na obočí Mac Pro Longwear Waterproof Brow Set pomocí pár tahů definuje tvar obočí a zintenzivňuje jeho barevný odstín.

Vlastnosti:

  • umožňuje dosáhnout přirozeného či dramatického vzhledu obočí
  • uhlazuje chloupky obočí a zvýrazňuje jeho tvar
  • jemně tónuje obočí a usměrňuje chloupky
  • zanechává chloupky zdravě lesklé
  • má voděodolné složení

Vlastnosti

Efekt
voděodolný

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set

tracking pixel