MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set

gel na obočí

MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set gel na obočí
odstín Red Chestnut 5 g
457

Kód: MAC01709 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 23. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 23. 5. 2019
MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set
odstín Red Chestnut 5 g | 457

Popis kosmetiky MAC Pro Longwear Waterproof Brow Set

Gel na obočí Mac Pro Longwear Waterproof Brow Set pomocí pár tahů definuje tvar obočí a zintenzivňuje jeho barevný odstín.

Vlastnosti:

  • umožňuje dosáhnout přirozeného či dramatického vzhledu obočí
  • uhlazuje chloupky obočí a zvýrazňuje jeho tvar
  • jemně tónuje obočí a usměrňuje chloupky
  • zanechává chloupky zdravě lesklé
  • má voděodolné složení

Vlastnosti

Voděodolné
voděodolné

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.