MAC Pro Colour x2 Compactkazeta na oční stíny

MAC Pro Colour x2 Compact kazeta na oční stíny
MAC Pro Colour x2 Compact kazeta na oční stíny
229

Kód: MAC01566 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
středa 15. 4. 2020

Popis produktu MAC Pro Colour x2 Compact

Kazeta na dekorativní kosmetiku MAC Pro Colour x2 Compact poskytuje prostor pro vlastní uspořádání oblíbených líčidel. Ty nejlepší kousky tak budete mít vždy po ruce.

Vlastnosti:

  • lze znovu naplnit
  • kazeta je ideální i na cestování i do kabelky
  • díky opětovnému použití šetří životní prostředí

Jak používat:
Vámi vybrané náplně vložte do paletky a uspořádejte dle svých preferencí.

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Pro Colour x2 Compact